Elimdeki Turbox sistem ile ne yapabilirim?

SaviorAngel™

Hectopat
Makaleler
2
Elimde hiçbir işe yaramayan ama satamayacağım bir turbox sistem var, işlevselliğini arttırmak (şu an kasanın üzerine ayağımı uzatıyorum) için ne tavsiye edersiniz veya sisteminize uygulayamadığınız fantastik şeyleri de (sistemi çöp etmediği sürece) deneyebilirim.

-8 GB (4+4) RAM.
-i5 540M işlemci (2 çekirdekli, ilk nesil yani güçsüz bir işlemci, Athlon 200GE'den daha güçsüz)
-Intel HD Graphics (ilk nesil)
- 1TB HDD+500 GB SSHD+120 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
@55superx, elimde kullandığım 2 bilgisayar, annemde ve kardeşimde de 2 farklı bilgisayar daha var (kısaca evde kullanılan 4 sistem var) ama hiçbir işe yaramıyor bu sistem ve işlevselliğini arttırmak istiyorum.

Elinizde daha iyi bir bilgisayar yoksa ve oyun oynamak istiyorsanız R7 240 gibi 100TL fiyata 2. el bir ekran kartı ile düşük ayarlarda bazı oyunlar oynanabilir.

İnternette gezip video seyredilebilir.

Kasaya ayak uzatılabilir 😂
Bizde de böyle hatta daha kötü bir laptop var o daha da işlevsiz buna en azından ayak uzatılıyor 😂

Linux, Android falan kurmayı deneyebilirsiniz.

Aklıma başka birşey gelmedi 😀

100₺'ye R7 240 almak ha? 100₺'ye GTX 275 bile alamıyorsun dostum :)

Elinizde daha iyi bir bilgisayar yoksa ve oyun oynamak istiyorsanız R7 240 gibi 100TL fiyata 2. el bir ekran kartı ile düşük ayarlarda bazı oyunlar oynanabilir.

İnternette gezip video seyredilebilir.

Kasaya ayak uzatılabilir 😂
Bizde de böyle hatta daha kötü bir laptop var o daha da işlevsiz buna en azından ayak uzatılıyor 😂

Linux, Android falan kurmayı deneyebilirsiniz.

Aklıma başka bir şey gelmedi 😀

R7 240 düşük ayarlarda bile oynatmaz ki hocam :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı