Elle sürücü güncelleme sonrası Windows'un da güncelleme yapması

Craxes

Picopat
Oyunlarda FPS düşmesi üzerine bir arkadaş driver güncelle demişti, ben de yaptım. WHQL sürümünü yükledim fakat aygıt yöneticisinden güncelleştir deyince o da sürücü güncelleştiriyor diye bir güncelleştirme yaptı ve Windows yaptığı değişikliği geri alsam mı bilemedim. Çünkü ekran kartımın zaten ben en yeni WHQL sürümünü yüklemiştim.

Ahmet Faruk312

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Kocaeli
En güncel sürücü olduğundan eminsen Windows'un güncelleme yapmasına pek gerek yok.

Ahmet Faruk312

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Kocaeli
KS
Craxes

Craxes

Picopat
Geri alın Windows'un bulduğu sürücüler çoğunlukla eski oluyor en mantıklısı kendi sitesinden yüklemek.

Teşekkür ederim geri aldım ve Windows'un sürücümü güncellediğinde AMD softwareda olmayan ibare artık var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,9 KB · Görüntüleme: 9

okaykayya

Picopat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows
Oyunlarda FPS düşmesi üzerine bir arkadaş driver güncelle demişti, ben de yaptım. WHQL sürümünü yükledim fakat aygıt yöneticisinden güncelleştir deyince o da sürücü güncelleştiriyor diye bir güncelleştirme yaptı ve Windows yaptığı değişikliği geri alsam mı bilemedim. Çünkü ekran kartımın zaten ben en yeni WHQL sürümünü yüklemiştim.

Bence yüklesin zararı olmaz.

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Yer
Bornova, İzmir
Bence yüklesin, zararı olmaz.
Windows'un kurduğu ekran kartı sürücüsü genelde hep eski sürüm oluyor. Kullanıcı güncel sürümü kursa bile Windows kafasına göre eski sürümü tekrar kuruyor.

Aşağıda belirttiğim ayarlamaları yapın ve sistemi yeniden başlatın. Böylece Windows bir daha sürücü kurmaya çalışmayacak.
Adsız.png

Yukarı