Ellerim çok terliyor

• Konuyu başlatan Leka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Daha önceden olmayıp bu aralar olmaya başladıysa anksiyete vs. farklı şeyler olabilir. Ama bende olduğu gibi sürekli var olan bir şeyse muhtemelen genetiktir annemde de el terleme problemi var bende de yani bendeki genetik

Daha önceden olmayıp bu aralar olmaya başladıysa anksiyete vs. farklı şeyler olabilir. Ama bende olduğu gibi sürekli var olan bir şeyse muhtemelen genetiktir annemde de el terleme problemi var bende de yani bendeki genetik
Ben kendimi bildim bileli elim terler ama bu ortama bağlıdır. Hava alan bir yerde zor terlerim ama kalabalık ve hamam gibi(yani sıcak) olan yerlerde bazende gerilmem sitres yapmam elim terletir. Bu arada annem ve babamda bu rahatsızlık yok ama yinede genetik olduğunu düşünüyorum.

Benim el ve ayakta ırsi aşırı terleme sorunu var. Malesef kalıcı çözüm yok. Artık hayatı ona göre yaşıyorum. Su geçirmez telefon şart. Telefonla falan konuşurken damla damla dirseğimden düşüyor. Ablam ve bir kaç arabada daha var. Kimseyle kolay kolay tokalaşmam. Hiç bir şekilde yaz ve bahar aylarında kapalı ayakkabı giyemem. Genelde içleri erir.

Geri
Yukarı