Ellerim çok terliyor

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Nedenini bilmediğim şekilde ellerim çok terliyor. Babama sorduğumda heyecanlandığın için büyünce geçer demişti. O sözün üstünden 5 sene falan geçti ama hala sürekli elim terliyor. Hatta şu an bunu yazarken bile elim terli. Öyle az bir terde değil, 10 üzerinden puan verecek olsaydım 10/6 derdim. Bir de nedense öğretmenim bana bir soru sorduğunda ya da tahtaya kaldırdığın da vücudumda bir yanma hissiyatı geliyor. Sanki altımda bir ateş varmış gibi ve sadece ellerim değil tüm vücudum terliyor.

Bazen nadiren bile olsa kalbim de ağrı bile hissedebiliyorum. Vücudum ile ilgili en rahatsız olduğum olay budur. Ha şimdi şey sorabilirsiniz "hiç elin kuru olmuyor mu?" oluyor ama elim kuru olduğunda elime bir şey almam yeterli, elime bir şey aldığım zaman elim terlemeye başlıyor. Örnek olarak elimi bazen dizimin üzerine koyarım ve aradan 10 - 15 dakika geçtikten sonra dizimde elimi koyduğum yer sırılsıklam oluyor. Aynı şekilde kağıt tutarken de oluyor. Neden bu durumları yaşıyorum? Doktora gitmeli miyim? Bu arada bu durum hakkın da hiç doktora gitmedik, bu sebeple bu konu hakkında diyebileceğim bir şey yok. Şimdiden okuyan herkese teşekkürler.

Psikolojik destek aldım, pek işe yaramadı. Tutmaktan tiksindiğin bir şey var mı?
Psikoloğum bunu sormuştu bana :D.
Yani genel olarak tutmaktan tiksindiğim bir şey yok. Sadece biraz şeftali kabuğun dan biraz huylanıyorum, ona da tiksinmek denir mi pek emin değilim.

Geri
Yukarı