Ellerim ve ayaklarım aşırı terliyor

DarkSummer

Decapat
Merhaba günlük hayatta eğer soğuk olmayan bir ortamdaysam ellerim hep terli oluyor. Okulda vb. yerlerde artık ellerimi uzatmaya çekiniyorum. Ailede el terlemesi yok.
Genelde elim terler mi acaba diye düşündüğümde ya da o anda heyecana kapıldığımda ellerim aşırı terliyor bunun sebebi nedir ve nasıl çözülebilir?

Aynı sorundan bende muzdaribim. Elimi 2 dakika cebime soksam sırılsıklam çıkıyor. Her saat ellerimi yıkıyorum. Nemlendirici vesaire sürüyorum.

Merhaba günlük hayatta eğer soğuk olmayan bir ortamdaysam ellerim hep terli oluyor. Okulda vb. yerlerde artık ellerimi uzatmaya çekiniyorum. Ailede el terlemesi yok.
Genelde elim terler mi acaba diye düşündüğümde ya da o anda heyecana kapıldığımda ellerim aşırı terliyor bunun sebebi nedir ve nasıl çözülebilir?

Aynı sorun bende de var doktora gittim kan değerlerim normal çıktı 18'ime girdiğimde cildiye bölümüne gideceğim ameliyat olmakla ilgili bilgi alacağım heyecandana değil her saniye dünyanın en soğuk gününde dahi terliorum.

Bende de aşırı oluyordu. Kış mevsiminde dahi terliyordu. Tereson diye bir sprey aldım o günden beri yok. İlk gün biraz yanma yapıyor sonrasında düzeliyor.

Kullanım sıklığı nasıl oluyor ?
Etki edene kadar her gün gece yatmadan el başına 7 defa spreyleniyor. Aşağı yukarı 3 geceden sonra etkisi başlıyor. O ayı tamamlayana kadar haftada 1. Sonrasında da ne zaman etkisinin geçtiğini düşünürsem o gece yine sıkıyorum 1 2 aya yakın gidiyor.

Etki edene kadar her gün gece yatmadan el başına 7 defa spreyleniyor. Aşağı yukarı 3 geceden sonra etkisi başlıyor. O ayı tamamlayana kadar haftada 1. sonrasında da ne zaman etkisinin geçtiğini düşünürsem o gece yine sıkıyorum 1 2 aya yakın gidiyor.

Hocam ilk kullanım için 7 sprey çok değil mi? Ayrıca bazı sitelerde zararlı olduğunu söylüyorlar doğru mu?

Geri
Yukarı