Ellerim çok titriyor

Size bir şey olursa ağlarım, şaka yapmıyorum. Buradaki en değerli üyelerden birisiniz. Yaşınız da 15 civarındaydı sanırım yani ellerinizin titremesi pek normal sayılmaz, kesinlikle doktora görünmelisiniz.

Tam klavye doktorluğu olmuş.

Hocam ailemden birinde bu hastalık var. Ondada ilk günlerde el titremesi vardı. Sınav stresi deyip geçiştirdi. Daha sonra hastaneye gittiğinde ortaya çıktı. Alllah'tan erken fark etti. Ondan dedim çok sinsi Bit hastalık. Atak geçirmezler ilk günlerde.

20 yaşındayım aynı sorun bende de var küçüklüğümden beri. Hayat kalitesinin içine ediyor. Heyecanlandığın zaman diğer insanlar da farkediyor. Doktora görünmek şart.

Hocam ailemden birinde bu hastalık var. Ondada ilk günlerde el titremesi vardı. Sınav stresi deyip geçiştirdi. Daha sonra hastaneye gittiğinde ortaya çıktı. Alllah'tan erken fark etti. Ondan dedim çok sinsi Bit hastalık. Atak geçirmezler ilk günlerde.

Hocam bende internetin yalancısıyım.

Ellerim aşırı titriyor arkadaşlar, var mıdır bunun bir çözümü? Fotoğraf bile çekemiyorum doğru düzgün, hep bulanık oluyor.

Psikolojik sıkıntıların olduğu için oluyor olabilir. Bende de aynısı vardi ilaç aldım azaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı