Sinirlenince vücudum ve ellerim titriyor

Souflyyyy

Centipat
Merhaba dostlar, ben 16 yaşındayım ama sinirlenince veya herhangi bir kavgaya girince veya tartışmaya vücudum ve elerim titriyor, çok aşırı derecede. Normalde de ellerim titriyor, birkaç aydır özelikle bıçak taş veya odun gibi şeylerden çok daha fazla oluyor. Korkmuyorum ama daraliyorum ve her yerim titriyor, normalde kavgada da bu oluyor veya tartistigimda. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, ben 16 yaşındayım ama sinirlenince veya herhangi bir kavgaya girince veya tartışmaya vücudum ve elerim titriyor, çok aşırı derecede. Normalde de ellerim titriyor, birkaç aydır özelikle bıçak taş veya odun gibi şeylerden çok daha fazla oluyor. Korkmuyorum ama daraliyorum ve her yerim titriyor, normalde kavgada da bu oluyor veya tartistigimda. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Direnç ve kendine güven eksikliğinden olabilir herkeste olur bu titreme kavgadayken.

Sana kısa ve öz tek çözümü söyleyeyim; okulda sevmediğin elemana küfür et çıkışa çağır ve dayak ye. Gene titriyorsa bir daha ye fakat bu dayaktan önce eczaneden rahatlatıcı hap iç git, yediğin dayağı hissetmemiş olursun. Karşındakine o anda ki aksiyonla birkaç salladığında aslında ne olursa olsun onunda senden bir farkı olmadığını göreceksin ve bir daha kavgada elin kolun titremeyecek. Çünkü artık farkındasın kasılmana gerek yok o da senden biri.

Kavgada takmayın girişin birkaç kişiye dayak yiyin sıkıntı yok birkaç tane güzel geçirirsen ellerin titremez kavgada.

Alışık olmadığından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abimde sinirlenince el titremesi olayı çıktı son 1-2 yıldır ve doktora gittiğinde tansiyonla ilgili bir sıkıntısı olduğunu öğrendi. Doktora gidin.

Geri
Yukarı