Elohell'den nasıl çıkılır?

Wzy

Femtopat
Daha fazla  
Benim hesap su an Elohell'de ve cıkamıyorum. 6 maç kazanıyorum, 2 maç kaybediyorum ve basladıgım yere geri dönüyorum. Şu anda ne yapmalıyım? Hesaba fazla para yatırdım, bırakamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hesap su an Elohell'de ve cıkamıyorum. 6 maç kazanıyorum, 2 maç kaybediyorum ve basladıgım yere geri dönüyorum. Şu anda ne yapmalıyım? Hesaba fazla para yatırdım, bırakamam.

Kendinize pre bulmanız lazım hocam ayrıca düzgün çarlar oynamanızı öneririm nerede oynuyorsunuz söylerseniz ona göre Hero önerisi yapabilirim. Ayrıca split push yapabilen karakterler almak daha mantıklıdır.

Kendinize pre bulmanız lazım hocam ayrıca düzgün çarlar oynamanızı öneririm nerede oynuyorsunuz söylerseniz ona göre Hero önerisi yapabilirim. Ayrıca split push yapabilen karakterler almak daha mantıklıdır.
dostum az önceki hesap 1 saat ban yedi burdan yazıyorum top jungle mid oynuyorum su sıralar topta camille oynuyorum ama

Dostum az önceki hesap 1 saat ban yedi buradan yazıyorum top Jungle mid oynuyorum su sıralar topta Camille oynuyorum ama.

Dostum S8'de Master olarak bırakmıştım oyunu. Hala da ara sıra takip ederim girer 1-2 normal game atarım. S3'ten beri klasik olarak bot pre oyun kazandırır. ADC veya Support mainlemeni ve yanına sağlam bir preni almanı öneririm, o zaman rahatça çıkabilirsin Elohell'den.

Dostum az önceki hesap 1 saat ban yedi buradan yazıyorum top Jungle mid oynuyorum su sıralar topta Camille oynuyorum ama.

Topta jax Trundle Yorick ve Nasus öneririm hoca özellikle Yorick vadinin alameti ile toptan rahat oyunu bitiriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı