Elraenn Parva alınır mı?

Kasa mesh değil diyenler neresiyle bakıyor merak ettim açıkçası. Hava akışı oldukça iyi bir kasa içinizde kuşku oluşmasın. SSD konusuna gelecek olursak oldukça serin çalışan, kronik sorunu bulunmayan bir SSD. Özetlemek gerekirse içerisindeki parçalar kaliteli, alınabilir olduğunu düşünüyorum.

Hayırlı olsun şimdiden. Güle güle kullanın.
teşekkür ederim.
Kasa mesh değil diyenler neresiyle bakıyor merak ettim açıkçası. Hava akışı oldukça iyi bir kasa içinizde kuşku oluşmasın. SSD konusuna gelecek olursak oldukça serin çalışan, kronik sorunu bulunmayan bir SSD. Özetlemek gerekirse içerisindeki parçalar kaliteli, alınabilir olduğunu düşünüyorum.
teşekkürler yorumunuz için.

şeffaf yan panel​

İç sistemin doğrudan görüntülenmesi için şık şeffaf ön ve yan panel temperli cam tasarım.

Sitenin yalancısıyım.
Hocam, Elraen'in de çektiği videonun başına bakarsanız mesh, ızgaralı olduğu gayet belli.

Siteyi de atarken resimlerden bahsetmiştim aslında. Yan ve ön panel tasarıma dikkat etmedim.

Ben hâlâ mesh olduğunu düşünüyorum. Cam olsa petek petek gözükmezdi.

Ayrıca ben sistemi almaya karar verdiğimde @Caner Uncu @Motionless IN White hocalarım da mesh değil gibi bir şey söylemedi.

Bence mesh olmasaydı onların da dikkatini çekerdi.

Hocam, Elraen'in de çektiği videonun başına bakarsanız mesh, ızgaralı olduğu gayet belli.

Siteyi de atarken resimlerden bahsetmiştim aslında. Yan ve ön panel tasarıma dikkat etmedim.

Ben hâlâ mesh olduğunu düşünüyorum. Cam olsa petek petek gözükmezdi.

Ayrıca ben sistemi almaya karar verdiğimde @Caner Uncu @Motionless IN White hocalarım da mesh değil gibi bir şey söylemedi.

Bence mesh olmasaydı onların da dikkatini çekerdi.

Dostum emin olamıyorum açıkcası.
Sitede böyle yazıyor.
Mesh panel olduğuna eminse arkadaş alsın.

Arkadaşlar sistemi alacaktım az önce ama aklıma şu soru takıldı. İşlemci tarafında 104000f'e düşerek ordan biraz bütçe çıkartıp 2060'lı bir sistem toplanabilir mi? Yani soru şu oluyor toparlarsak 6800TL'ye(ssd elimde var) i5 10400f ve 2060'lı bir sistem toplanabilir mi ya da böyle bir hazır sistem var mı?
Ve diyelim ki var fps anlamında aradaki 500TL'ye değer mi?
@Lux ultisi kullanan kedi @hakan yaeger @Batu Z @Hirok @Caner Uncu @passat

Geri
Yukarı