Elsa B350 anakart 2200G destekler mi?

Ben gördüm anakartı çok tatlı, çok güzel bir anakart.
Ben Micro anakartları daha fazla seviyorum ya, minnacıklar.

Siyah olsa hoş olurmuş. Bu arada Ryzen 2000 serisinin çıkmasına yakın üretilen B350'lerin kutularında "Ryzen 2nd gen compatible" yazıyordu. Sanıyorum bu Elsa eski bir B350 değil yani 2018 ve sonrasında üretildiyse direkt uyumludur.

Siyah olsa hoş olurmuş. Bu arada Ryzen 2000 serisinin çıkmasına yakın üretilen B350'lerin kutularında "Ryzen 2nd gen compatible" yazıyordu. Sanıyorum bu elsa eski bir B350 değil yani 2018 ve sonrasında üretildiyse direkt uyumludur.

Hocam yani sistemde tasarruf için 100 lira vermeyerek alınır mı?
Benim için önemli olan OC, A320 anakartları sevmiyorum.
Adamlar 3600 ile beraber satıyorsa ve bu dfs bilgisayar ise bence alınır.
2200G sistem diyorum, 100 lira bile çok önemli.

Hocam yani sistemde tasarruf için 100 lira vermeyerek alınır mı?
Benim için önemli olan OC, A320 anakartları sevmiyorum.
Adamlar 3600 ile beraber satıyorsa ve bu dfs bilgisayar ise bence alınır.
2200G sistem diyorum, 100 lira bile çok önemli.

Kesin söylemek zor şimdi 2017-2018'in parçaları bunlar. Benim hatırladığım B350/450, Ryzen 1/2 normalde birbiriyle direkt uyumluydu. 3. nesil için ise her ikisine de BIOS update geldi öyle çalıştırabildiler.

Screenshot_1.png

Kesin söylemek zor şimdi 2017-2018'in parçaları bunlar. Benim hatırladığım B350/450, Ryzen 1/2 normalde birbiriyle direkt uyumluydu. 3. nesil için ise her ikisine de BIOS Update geldi öyle çalıştırabildiler.

Eki Görüntüle 935750

Hocam bazı videolar gördüm, adamlar başka anakartın BIOS'unu, başka anakarta atıyorlardı sizce bu anakartta bunun olma ihtimali var mıdır?

Hocam bazı videolar gördüm, adamlar başka anakartın BIOS'unu, başka anakarta atıyorlardı sizce bu anakartta bunun olma ihtimali var mıdır?

Markaya göre değişkenlik gösterir o. En son B450 BIOS'unu B350'lere atıp Ryzen 5000'leri çalıştıranlar vardı ama bu anakart büyük ihtimalle default olarak 2. nesil desteklediği için o tarz BIOS işlerine gerek olmaz diye düşünüyorum. Tabii garanti olsun diye ve Ryzen 5000 desteği için B450 de çekebilirsin direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı