Elsa B350 anakart 2200G destekler mi?

Bir daha bak bakayım.

Alınmaz, biraz indirim falan kovalanırsa V2 olanı alınır.
Tamam da Gaming Gecesi o konuya özel mi?
Başka öyle planlı indirim yapan site var mı?

Neden bunu almıyorsunuz?

Ya benim aklım onda zaten ama ne bileyim merak ettim anakartı.
Gerçekten baktığınız zaman bu anakart hakkında adam akıllı 1 konu bile yok.

2. nesli tüm B350'ler direkt olarak destekliyordu diye hatırlıyorum. 3. nesil gibi BIOS şart gibi olaylar olmamıştı. Yanlış da hatırlıyor olabilirim daha önce kullanmıştım ama 1. nesil ile.

Neden bunu almıyorsunuz?

Çok çirkin be bu da. Sistem 2005 model mi 2020 model mi anlaşılmıyor takınca. H410M S2H var o zaten DDR2'ye dönüşüyor üzerinde Intel stok fanıyla. Micro olunca da sıfır estetik.

2. nesli tüm B350'ler direkt olarak destekliyordu diye hatırlıyorum. 3. nesil gibi BIOS şart gibi olaylar olmamıştı. Yanlış da hatırlıyor olabilirim daha önce kullanmıştım ama 1. nesil ile.

Çok çirkin be bu da. Sistem 2005 model mi 2020 model mi anlaşılmıyor takınca. H410M S2H var o zaten DDR2'ye dönüşüyor üzerinde Intel stok fanıyla. Sıfır estetik.
Dış görünüşü değil, içi önemli.

Boyu değil, işlevi önemli gibi...

Ben varım diye Intel hakkında bilerek konuşuyormuşsunuz gibi oluyor ama.
DDR2 değil o anakart.
Görüntü değil, performans daha önemli.

Çoğunluk kullanıyor diye çok abartmayalım, normalde giriş seviyesi bir model. 3. nesli takıp oyunlarda OC yapmak için iş görüyor. DDR2'yi görünüş için dedim renklerinden ötürü. Bir de micro olunca kasanın ortasında minicik kalıyor.

Arkadaşlar soket falan olarak uyumlu biliyorum ama hiçbir yerde baktığım kadarıyla desteklediği işlemciler yazmıyor.
Bilen ya da araştırıp bulabilecek varsa yazabilir mi?
Burayı çoğu kişi okumadan yazacak uyumlu falan ben zaten uyumlu olduğunu biliyorum.
Benim için önemli olan taktığım zaman bana BIOS olarak sıkıntı çıkarır mı?
BIOS güncellenince uyuyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı