Elsa B350 anakart Driver'ı güncellenmezse ne olur?

Naguch

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, anakartımdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm bazı sorunlar yaşıyorum. Örneğin USB portlarının arada çalışmaması, ses girişlerinin hiç çalışmaması gibi sebepler. Bu konuda sizden yardım almak istedim, format çözüm olur mu ama driver olmadığı için (en azından ben bulamadım) format atmaya çekiniyorum. Sizce yapmam gereken nedir? Driverlar güncel gözüküyor. Anakart driverını güncellemezsem sorun çıkarır mı ve USB üstünden format atarsam sıkıntı yaratır mı? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Format teknik ve donanımsal sorunlara çözüm olmaz (çoğu zaman). Bunu anlamamız lazım öncelikle. Sorunuza gelirsek BİOS güncellemesini kast ediyorsunuz sanırım. BETA’dan çıkmış sağlam sürümleri indirebilirsiniz.

Format teknik ve donanımsal sorunlara çözüm olmaz (çoğu zaman). Bunu anlamamız lazım öncelikle. Sorunuza gelirsek BİOS güncellemesini kast ediyorsunuz sanırım. BETA’dan çıkmış sağlam sürümleri indirebilirsiniz.
Hocam öncelikle iyi akşamlar.Benim düşüncem de sizin gibi zaten fakat sorunum donanımsal değil, anakartım da yeni sayılabilir.Elsa markası pek bilindik olmadığı için driverını bulamadım sorunumun yazılımsal olduğunu düşünüyorum forumlarda çözüm bulamadım son çare buraya başvurdum.Son olarak BETA’dan çıkmış sağlam sürümlerin ne olduğu bilmiyorum biraz açarsanız sevinirim link te olabilir.Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

Hocam öncelikle iyi akşamlar.Benim düşüncem de sizin gibi zaten fakat sorunum donanımsal değil, anakartım da yeni sayılabilir.Elsa markası pek bilindik olmadığı için driverını bulamadım sorunumun yazılımsal olduğunu düşünüyorum forumlarda çözüm bulamadım son çare buraya başvurdum.Son olarak BETA’dan çıkmış sağlam sürümlerin ne olduğu bilmiyorum biraz açarsanız sevinirim link te olabilir.Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.
Elsa B350 adında yeni bir konu açarsanız bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. Marka hakkında benim de bir bilgim ne yazık ki. Yanlış yönlendirme yapmak istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı