Emniyetten Siber Suçlar dava yüzünden çağırdı

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
4 gün önce babamı polis aradı. Siber suçlara gelmeniz lazım vs. Abimin adına çağırdılar ev interneti abim üzerine. Abim başka şehirde. Kimseye tam bilgi vermediler vs. Avukatla içeriği öğrendik. Benim Gmail'im tel nom vs verilmiş. Instagram'dan çocuk istismarı diye şikayet gelmiş. Telefonum 2 haftadır kapalıydı bile babam ders çalısmam için kaldırmıştı. Dosya yeni açılmış vs dediler. Şikayet mi yoksa başka bir şey mi onu da bilmiyoruz. 2-3 yıl once DM'den bilmeden bir video atmıştım ve hesabım anında kapanmıştı o zaman 17 yaşındaydım. Abim ifadede bu hesabı kardeşim kullanıyor vs dicekmiş. Sonra iş bana düşecek hala tam detayları bilmiyoruz. Ne yapmam lazım? Ben yapmadım vs dersem ne olur? Kısacası taktik istiyorum sizden. Hiçbir şey düşünemiyorum.

Hocam 2 yıl önceki olay şimdi açılıyorsa bu işte sorun vardır.
Genelde öyle oluyor. Savcılık soruşturmasına bağlı şikayetlerin süreci 9 ay ila 3 yıl arası olabiliyormuş. Benim de bir şikayetim olmuştu. 8 ay geçmesine rağmen dönüş olmadı. Öyle 1-2 ayda gelecek bir sonuç olmuyor genelde.

@engin beyefendi evet aga maalesef o tarz bir video. Arkadaş wpden atmıştı diğer arkadaş merak edince bilmeden instagramdan atmıştım. Anında facebook ve instagramım kapandı. İsmim enes. Facebook mailim polat alemdarlı bişeydi. Avukat, enes polat vs bişeyler demiş abim de tam hatırlamıyor. Ben bir tek o olayı bağdaştırdım enes polat diyince. (Soyadım cok farklı alakasız polatla.) acaba instagram otomatik dava vs etmiş olabilir mi?

@engin beyefendi evet aga maalesef o tarz bir video. Arkadaş wpden atmıştı diğer arkadaş merak edince bilmeden Instagram'dan atmıştım. Anında Facebook ve Instagram'ım kapandı. İsmim Enes. Facebook mailim Polat Alemdar'lı bir şeydi. Avukat, Enes polat vs bir şeyler demiş abim de tam hatırlamıyor. Ben bir tek o olayı bağdaştırdım Enes polat deyince. (soyadım cok farklı alakasız polatla.) Acaba Instagram otomatik dava vs etmiş olabilir mi?

Hocam Instagram işsizmi sizi dava etsin? :D

@Florxsy BAN allah allah ya kafayı yedim aklıma bikaç ihtimal daha geliyor ama onlar da eski veya ben de reşit değildim vs. Bide üzerinden çok zaman geçti. TAMAM AGA HABER EDERİM İNSALLAH

@Florxsy BAN aga abim ifadeye gidince detaylar gözüküyor değil mi :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı