Emre hocam olayı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık yeni açılan konuları moderatörler düzenlemeden direkt olarak onaylıyor onunla ilgili diye biliyorum.
Hem çok fazla yazım yanlışı olacak ve troll konular çoğalacak. Kötü bir şey.

Moderatörlerin (hepsinin değil, bazılarının) kuralları düzgün bir şekilde uygulamadığından şikayetçi oldu bazı üyeler (ben de dahil). Bu şikayetlerin karşısında moderatörlerle oturup nedir ne değildir diye konuşmak yerine "ne haliniz varsa görün" dermişcesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kullanıcılar olarak köle gibi görünüyoruz sanırım, moderasyon/yönetim ne derse "tabi efendim" diyip oturmamız lazım.

Egolu adminlerin kendini tatmin etme çabaları. Gören de ülke yönetiyor sanacak :D.

Ceza yersin bak, dikkat et.

"Ne haliniz varsa görün" dermişçesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kaç yaşında insanlar. Technopat yönetiminden böyle saçma, gereksiz bir karar beklemezdim. Kendi ayaklarına sıkıyorlar.

Moderatörlerin (hepsinin değil, bazılarının) kuralları düzgün bir şekilde uygulamadığından şikayetçi oldu bazı üyeler (ben de dahil). Bu şikayetlerin karşısında moderatörlerle oturup nedir ne değildir diye konuşmak yerine "ne haliniz varsa görün" dermişcesine karar alan bir yönetim var şu anda. Gerçekten çok ilginç.
Kullanıcılar olarak köle gibi görünüyoruz sanırım, moderasyon/yönetim ne derse "tabi efendim" diyip oturmamız lazım.
Cevap basit :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı