Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haha valla öyle kız arkadaşım bu kadar trip atmıyor. Gittim baktim biri bir şey dedi diye tüm forumda değişime gitmekte ne bileyim.
Moderatörlerin hepsi Sosyal'e emek veren insanlar, günde 50-100 konu onaylayıp bir hata yaptıklarında direkt eleştirirsiniz.

Konuları geldiği gibi yayınlayıp düzenlemediklerinde de eleştirirsiniz. Söyle bakim ne yapsın bu modlar?

Forum şimdiden çöp olmaya başlamış. Küçük küçük başlıklar. :D 2-3 kişi laf etti diye tüm kullanıcıları suçlamakta ne bileyim. Modlar alıngan gibi. :D
Mödlar ölöngön göbö. İşte ne yapsan yaranamazsın. O yüzden hiçbir zaman ağlayan iki üç kişiyi dinlemeyeceksin 😎

Benim aklıma bir soru takıldı, şimdi foruma sallayarak bu öneriyi sunsam acaba kabul edilir mi?
Silinen mesajlarda kullanıcıya bildirilmesi gereken bir şey varsa yazılıyor zaten.

Silinen mesajlarda kullanıcıya bildirilmesi gereken bir şey varsa yazılıyor zaten.
Yahu son konumun silinme sebebini rapor yoluyla sordum. Belirtilmedi sebebi. O zaman gereksizmiş herhalde silinme sebebini öğrenmem.

Moderatörlerin hepsi Sosyal'e emek veren insanlar, günde 50-100 konu onaylayıp bir hata yaptıklarında direkt eleştirirsiniz.

Konuları geldiği gibi yayınlayıp düzenlemediklerinde de eleştirirsiniz. Söyle bakim ne yapsın bu modlar?
Üzgünüm ama bu konuda genelleme yapmanızı tasvip etmiyorum. 🤔

Konuda 2 mesaj vardı padişah fermanına döndü yavaş gençler tüm forum burada şuan.

Dosya Ekleri

• 1653315600775.png
    1653315600775.png
    196,4 KB · Görüntüleme: 16
Evet, görünen köy klavuz kaos ise belirteç istemez. İyi ve keyifli vakitler dilerim.

Gönüllü olarak emek veren kişileri yuhlarken bol şans.

Son olarakta müzik hediyemizdir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek bir bilgi: müzik özel olarak seçildi forumun son halini özetlesin diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı