Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı boş eleştiri yapanların akılları başlarına gelsin diye kısa süreli bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Aksi halde sonumuz gelmiştir.
İşin komiği de bundan memnun olanlar da var.

En azından otomatik düzeltme yapıp onaylasınlar, hiç bakmadan onaylamak kötü.
O da sıkıntı, anlam kaymaları daha çok yaşanabilir. Kaldı ki şöyle bir sorun var:
Saniyede 1 konu açılıyor ve diğer konulara cevap gitmiyor. Hemen kayboluyor ana sayfadan.

Her şey değişir ve değişmelidir. Olumlu yönde olmasını tercih ederim şahsen ama kontrol edilemeyecek şeyler var ve olumsuz olarak değişebiliyor. Forum kuralları kontrol edilebilir ve değişmez yasalar değildir. Keza değiştikleri zaman bu kadar abarttığın gibi sırıtacak bir olay yok ortada. O zaman siz oyundan örnek verdin ben de güncel Türkiye'nin siyasi durumundan örnek vereyim. 20 yıldır bir iktidar tarafından yönetiliyoruz ve sizin gibi o zaman düşünse insanlar bir 20 yıl daha aynı kişiye oy vermek zorundalar çünkü bu yönetime iyisiyle kötüsüyle alışmışlar değil mi? Mantığınızın geçerli bir tarafı yok.
İktidar ile bunun ilgisi yok. Benzetme yapacaksanız anayasa ile yapın. Sizin yaptığınız benzetme moderatörlerin değişimi benzetmesi.

Her şey değişir değişmelidir lafınıza da katılmıyorum. Değişmemesi gereken şeyler de vardır. Kaldı ki abartmıyorum ve oldukça da sırıtıyor Sosyal'in şu anki hali. Son konulara göz gezdirdiniz mi bilmiyorum fakat Kullanıcı İncelemeleri kategorisine soru açan mı dersiniz, "Bilgisayar calışasımıyor" gibi konular açan mı dersiniz tonla vardı. Bu konu başlıklarının da sırıtmayacağını söylemezsiniz sanırım?

Geçmiş olsun. Technopat 2 seneye kalmaz, batar. Kaliteli üyeler de forumu bırakır.
Technopat batmaz, ziyaretçi sayısı bile forumu ayakta tutmaya yeter. Forumun düzeninin batacağı kesin ama.

O da sıkıntı, anlam kaymaları daha çok yaşanabilir. Kaldı ki şöyle bir sorun var:

İktidar ile bunun ilgisi yok. Benzetme yapacaksanız anayasa ile yapın. Sizin yaptığınız benzetme moderatörlerin değişimi benzetmesi.

Her şey değişir değişmelidir lafınıza da katılmıyorum. Değişmemesi gereken şeyler de vardır. Kaldı ki abartmıyorum ve oldukça da sırıtıyor Sosyal'in şu anki hali. Son konulara göz gezdirdiniz mi bilmiyorum fakat Kullanıcı İncelemeleri kategorisine soru açan mı dersiniz, "Bilgisayar calışasımıyor" gibi konular açan mı dersiniz tonla vardı. Bu konu başlıklarının da sırıtmayacağını söylemezsiniz sanırım?
Verdiğiniz oyun örneği bence daha alakasız ama uzatmanın anlamı yok ne olacağını zaman gösterecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı