Emre Mor Fenerbahçe'de

Arkadaş ne bitmedik futbol çekişmeniz var imiş, bugün hiçbir Türk takımı PSG gibi oynayamıyor; o kadar kaliteli topçuları oynatamıyor misal. Birbirinizi çekiştirmenin mantığı nedir? Burada kurduğun sanal üstünlük seni bir üst seviyeye çıkarıyor sanki.
PSG nasıl oynuyormuş da onu örnek gösteriyorsun? Benfica'yla 2 kere berabere kalan takımı övmeyin Napoli filan gelirse elenir çeyrek finalde yine.

Türkiye Ligi neden kötü durumda ortada bence. Bunu bizimle bağdaştırman saçma.

Ben bunu sizinle bağdaştırmaya çalışmıyorum, Fener'i övüp burada kurduğun sanal üstünlük eline hiçbir şey geçirmeyecek; başka Türk takımına karşı - bu sezon iyi oynayınca - sokakta nereye gidersen üstüne yürüyen sözüm ona delikanlılar gibi burada ahkam kesmeye çalışıyorsun.

Bu sezonda takip etmediğimi soylemistim. Ben oynanan futbolun kalitesine bakarim, kimin taraftari kiminle kavga etmis umurumda degil.
Zaten futbolu takip ettiğin süre 3-4 yıl falan büyük ihtimal. Sadece 20-21 için açıklama yapıyorsun. Geçen sene Trabzon'un kollandığını söylemiyorsun bile. Lütfen konu artık burada kapansın sana cevap yazmaktan yoruldum.
kimin taraftari kiminle kavga etmis umurumda degil.
Burada bir kavga durumu söz değil. "BULUNMAYAN" kişilerin Fenerbahçe takım otobüsüne "silahlı" saldırısından bahsediyorum. Belki görselleri görünce "empati" duygun ortaya çıkar. Ayrıca tuttuğun takımın yaptıkları da ortada.

Ben bunu sizinle bağdaştırmaya çalışmıyorum, Fener'i övüp burada kurduğun sanal üstünlük eline hiçbir şey geçirmeyecek; başka Türk takımına karşı - bu sezon iyi oynayınca - sokakta nereye gidersen üstüne yürüyen sözüm ona delikanlılar gibi burada ahkam kesmeye çalışıyorsun.
Türkiye Ligi böyleyse eğer verilen rüşvetler yüzünden böyledir. Fenerbahçe dışında iyi giden takım yok Türkiye'de ? Bir zahmet söyleyeyim bunu. 2-3 günde maç yapıyoruz hem Avrupa'da hem Lig'de lideriz. Her maçımız rahat geçiyor. Her maç farka oynuyoruz ne yapayım kötü mü diyeyim ? Arkadaş Fenerbahçe pardon hakem takımı diyor ama ahkam kesen ben oluyorum. Gerçekleri konuşuyorum burada. Anlattıklarımın hiç birine cevap vermiyor. Tuttuğu takımı sadece şampiyonluktan ibaret görüyor. Ben burada olaylardan bahsediyorum hala şampiyon olamıyorsunuz diyor...
Boşuna dememiş İslam Çupi; Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte; adı konamaz.

Şimdi yine sonuçta şampiyon olamıyorsunuz der :D

Dosya Ekleri

• 5ca7590ac03c0e57c8957929.jpg
    5ca7590ac03c0e57c8957929.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 57139_46364_05042015000853_1.jpg
    57139_46364_05042015000853_1.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 20
  • s-550e271730fd6e1467710f6b1d33e844bb606ddf.jpg
    s-550e271730fd6e1467710f6b1d33e844bb606ddf.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 20
  • EyFWD1oXEAsZG4v.jpg
    EyFWD1oXEAsZG4v.jpg
    205,6 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
PSG nasıl oynuyormuş da onu örnek gösteriyorsun? Benfica'yla 2 kere berabere kalan takımı övmeyin Napoli filan gelirse elenir çeyrek finalde yine.

Benim söylemek istediğim ne bir Türk takımı yahut Türk Milli Takımı dünya devleri seviyesinde değil. Fener de fener. Tamam arkadaş Fener iyi de genel Türk futbolu hâlen kötü, ne bencilliktir bu yahu.

Benim idrak ettiğime göre PSG özellikle forvet hattında müthiş oynuyor. Bugün hiçbir Türk takımının o seviyelerde olmadığını söylüyorum, bugün 1 takımımızın dahi dünya klası olmadığını söylüyorum. Ne yani PSG dünya klası değilse de Napoli'yi bile yenemiyorsa bizim İstanbulspor'u da mı yenemeyecek?

Benim idrak ettiğime göre psg özellikle forvet hattında müthiş oynuyor. Bugün hiçbir Türk takımının o seviyelerde olmadığını söylüyorum, bugün 1 takımımızın dahi dünya klası olmadığını söylüyorum. Ne yani psg dünya klası değilse de Napoli'yi bile yenemiyorsa bizim istanbulspor'u da mı yenemeyecek?

Psg araplar tarafından satın alınmış bir takım. Her sene transfere dünya kadar para verir Fpp'ye takılmaz. Bizim takımlarımız bundan 7-8 sene önce gayet de Avrupa da başarı gösteriyordu. Ta ki Fenerbahçe'ye yapılan saldırıdan sonra Türk futbolu geriledi. Üstüne ortaya çıkan kur farkından dolayı takımlar harcama yapamıyor. Bilmem anlatabildim mi.

Türkiye Ligi böyleyse eğer verilen rüşvetler yüzünden böyledir. Fenerbahçe dışında iyi giden takım yok Türkiye'de? Bir zahmet söyleyeyim bunu. 2-3 günde maç yapıyoruz hem Avrupa'da hem Lig'de lideriz. Her maçımız rahat geçiyor. Her maç farka oynuyoruz ne yapayım kötü mü diyeyim?

Fenerbahçe İsmail Kartal öncesi çok mu süperdi sanki? Her takımın inişli çıkışlı zamanları olabilir, Fenerbahçe çıkışa geçince tabiri caizse ötmeye hazırlanan horoz gibi kendini şişirmiş burada Fener aşağı fener yukarı. Tamam arkadaşım takımını öv de burada milletin mesajlarını bastırırcasına, milletin 2 gram futbol zevkini yerin dibine gömercesine övüyorsun. Rica ederim, sevincini seviyesinde yaşa.

Fenerbahçe İsmail Kartal öncesi çok mu süperdi sanki? Her takımın inişli çıkışlı zamanları olabilir, Fenerbahçe çıkışa geçince tabiri caizse ötmeye hazırlanan horoz gibi kendini şişirmiş burada Fener aşağı fener yukarı. Tamam arkadaşım takımını öv de burada milletin mesajlarını bastırırcasına, milletin 2 gram futbol zevkini yerin dibine gömercesine övüyorsun. Rica ederim, sevincini seviyesinde yaşa.
Arkadaşım sen olayı yanlış anlıyorsun hala Fener sevgisi diyorsun. Bundan 3 sezon öncesi Fenerbahçe kötüydü evet biliyoruz. Ben burada bir şey anlatmaya çalışıyorum hala başka bir şey anlatıyorsunuz. Senin de dediğin gibi inişli ve çıkışlı dönem olabilir. Öncelikle şunu söyleyeyim geçen sene Trabzon maçına kadar şampiyonluğun en büyük adayı gösteriliyorduk ama o maçta olanları anlatmama gerek yok ondan sonra büyük bir düşüş yaşadık. Nasıl zamanında Galatasaray 15 Yıllık düşüş yaşamış, Nasıl Beşiktaş 14 Yıllık yaşamış, Nasıl Trabzon 38 yıl yaşamış, Fenerbahçe'de yaşıyor. Son zamanları olduğunu da herkes biliyor. Ben olay örgüleri hakkında konuşurken diğer arkadaş bana 9 yıldır şampiyon olamıyorsunuz, sen ise PSG diyorsun yani. Bizim de takımlarımız araplara, katarlara satılırsa emin ol biz de öyle oluruz. Ha diyeceksin ki İtalyan takımlar arapların mı ? Hayır. Ama onlar da bizim gibi bir kur yok.

Benim idrak ettiğime göre PSG özellikle forvet hattında müthiş oynuyor. Bugün hiçbir Türk takımının o seviyelerde olmadığını söylüyorum, bugün 1 takımımızın dahi dünya klası olmadığını söylüyorum. Ne yani PSG dünya klası değilse de Napoli'yi bile yenemiyorsa bizim İstanbulspor'u da mı yenemeyecek?
Dostum çok hakim değilsen lütfen yorum yapma daha fazla. PSG nin ileri 3 lüsü Türkiye deki bütün liglerin toplamından fazla kazanıyordur kimle karşılaştırıyorsun? O bütçelere göre gayet başarısızlar geçen sene çeyrek final yaptılar bu sene grupta Benfica'yı 2 maçta yenemediler ligde her zaman şampiyon oluyorlar zaten ligde şampiyonluk büyük başarı değil. Adam Messi, Neymar, Mbappe 3 lüsüyle şampiyonlar liginde çeyrek final yapan takımı örnek takım olarak gösteriyor bu sene de kazanamayacak şampiyonlar ligini görürsünüz.

Geri
Yukarı