Emülatörler açılmıyor

Yusuf1987

Picopat
Daha fazla  
Tüm emülatörleri denedim ama maalesef hiçbiri doğru düzgün şekilde açılmıyor. LDPlayer denedim %50 de kalıyor, mumuplayer denedim açılıyor ama sadece siyah ekran, BlueStacks 4 denedim %99 da kalıp bir süre sonra motor başlatılamadı, BlueStacks 5'te ise %100 de sabit duruyor. Artık dayanamayacağım eskiden BlueStacks 5 falan açıyordu şimdi tamamen açmıyor sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-25 082515.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-25 082515.png
    365,9 KB · Görüntüleme: 48
Tüm emülatörleri denedim ama maalesef hiçbiri doğru düzgün şekilde açılmıyor. LDPlayer denedim %50 de kalıyor, mumuplayer denedim açılıyor ama sadece siyah ekran, BlueStacks 4 denedim %99 da kalıp bir süre sonra motor başlatılamadı, BlueStacks 5'te ise %100 de sabit duruyor. Artık dayanamayacağım eskiden BlueStacks 5 falan açıyordu şimdi tamamen açmıyor sebebi nedir?

İşlemcin AMD büyük ihtimal BIOS'tan SVM'yi aç.

BIOS'tan sanallaştırmayı açmanız gerekiyor.

Sanallaştırma bir işlemci özelliği olduğundan dolayı okla gösterilen CPU yapılandırma alanına girilir. Ekrana AMD-V, Intel-VT, Intel Virtualization ya da sadece sanallaştırma etiketli bir ayar arıyoruz.

Buradaki

Buradaki

Dosya Ekleri

• 640xauto.jpg
    640xauto.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 46
Anakartım GA-M68M-S2P olduğundan böyle bir arayüzüm yok ama Advanced BIOS featuresden virtulazition gördüm ve enableddi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

SVM diye ayar bulamıyorum virtulazition diye bir şey var sadece.
BIOS arayüzüm aynen böyle.

Geri
Yukarı