En abartılan dizi / film nedir?

Yok be hocam. Ahsoka dizisi o kadar da kötü değil ki. Ama Stranger Things için haklısın. 4 sezon mu ne izledim sonrasına bakmadım.

Sitcomlar genel olarak abartı. İzledim ve hiç sevmedim. Bayık espri dolu Friends.
Bana göre Harry Potter ve Marvel filmleri çok overrated. Tamam İron Man, Avengers filan iyi hoş da gereksiz abartılı.
Ahsola sevildiği için dizi abartılıyor. Bütöe yetersizliği her sahnede ön planda. Dizi Ahsoka'yı anlatmıyor. Rebels dizisinin devamı, rebelsde kötü dizi o yüzden beğenmedim.
Anakin vs Ahsoka, Anakin kazanması lazımdı. Ahsokayı kazandırdılar. Saçmalıklarla dolu dizi.

Bazı dizi/filmler güzel olabiliyor ama izleyici kitlesi aşırı toksik olabiliyor ya da tam aksi de olabiliyor. Benim görüşüm kitlesi toksik olan dizi/filmler daha abartılıyor.

Breaking Bad, shitpostçu LGS'ye hazırlanan çocukların abartarak hatta bazılarının adını yeni duyup delisiyim diye gezdikleri dizi.😃
Breaking Bad overrated bir dizi değil kesinlikle. Bazı popüler kültür dizileri var ama Breaking Bad kesinlikle onlardan biri değil. Oyunculuklar, sinematografi, senaryo, karakter derinliği olarak en iyi drama dizilerinden biri. Aksiyon beklentiniz var ise bu tür de çok fazla aksiyon ağırlıklı dizi bulamazsınız. Breaking Bad de bir suç draması olarak yavaş işlenen bir yapım.

Breaking Bad overrated bir dizi değil kesinlikle. Bazı popüler kültür dizileri var ama Breaking Bad kesinlikle onlardan biri değil. Oyunculuklar, sinematografi, senaryo, karakter derinliği olarak en iyi drama dizilerinden biri.

Breaking Bad'i izlemediğim için dizi hakkında iyi/kötü gibi bir yaklaşımda bulunamam ama gerçekten çok abartılıyor. Özellikle son 2 yıldır.

Abartmadan kastığınız her yerde görmeniz mi?

Hayır her yerde görmüyorum. Gördüğüm/duyduğum çoğu yerde abartılıyor bu yüzden bunu söylüyorum. Asla diziyi kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın izlemedim çünkü. Dizi hakkında bir iyi/kötü çıkarım yapamam ama tek yapabileceğim çıkarım abartıldığı.

Geri
Yukarı