En acı verici anınızı paylaşır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatımda ilk defa bu kadar uygunsuz üslup kullanıp bu kadar uzun süredir ban yemeyen üyeler görüyorum, umarım gereği yapılır. Herkes ne kadar kaos meraklısı çıktı forumda, canı sıkılan konu dışında saldırma peşinde.

Ramazanqsden bahsediyor iseniz süreli yasaklandı zaten 2. dediğim gibi ütanç verici anımı üstü kapalı bir şekilde anlattım ve en başta erotik bir anı dedim rahatsız olacak arkadaşlar okumayı bırakabilirdi bunu anlatırken utandığım anım dedim ve eleştirebilirsin soru değil o 8 9 yaşında ki halimden nefret ettiğimi söylemiştim o zamanlar onları kendi aklım ile düşünüp isteyerek yaptığımı düşünmüyorsunuzdur umarım ve evet çok saçma bir muhabbeti ve dediğim gibi bunu muhabbet için anlatmadım utanç verici anım diyerek anlattım sonra gülmüştük.

Hayatımda ilk defa bu kadar uygunsuz üslup kullanıp bu kadar uzun süredir ban yemeyen üyeler görüyorum, umarım gereği yapılır. Herkes ne kadar kaos meraklısı çıktı forumda, canı sıkılan konu dışında saldırma peşinde.

Konu başlığınızı okudunuz mu?

en acı verici anınızı paylaşır mısınız?​

Burada ne yazıyor en acı adamda en acı anılarını anlatmış niye iğreniyorsunuz anlamadım ki?

Ve konu boş yere açılıyor diyen arkadaşlara da dostlarım ben insanların derdini bilmek istiyorum nasıl yaşamlar var ben nasıl yaşıyorum halime şükür etmeli miyim?

Ramazanqsden bahsediyor iseniz süreli yasaklandı zaten 2. dediğim gibi ütanç verici anımı üstü kapalı bir şekilde anlattım ve en başta erotik bir anı dedim rahatsız olacak arkadaşlar okumayı bırakabilirdi bunu anlatırken utandığım anım dedim ve eleştirebilirsin soru değil o 8 9 yaşında ki halimden nefret ettiğimi söylemiştim o zamanlar onları kendi aklım ile düşünüp isteyerek yaptığımı düşünmüyorsunuzdur umarım ve evet çok saçma bir muhabbeti ve dediğim gibi bunu muhabbet için anlatmadım utanç verici anım diyerek anlattım sonra gülmüştük.
Yok öyle bir şey, ben de az sonra küfürlü konuşacağım diyip küfür edebilir miyim? Hayır, edemem.
Bunu 8-9 yaşında yapmanız anormal ama hadi diyelim ki çocuktunuz, yaptınız bir hata işte. Bunu anlatmazsın, kendinde sır olarak kalır bu. Üstelik anlatırken de hiç nefret ediyor gibi durmuyordun eski halinden, emojiler espriler havada dönüyordu.

Diyorum sana, konuştukça batıyorsun. Sus bence.

Benim amacım saçma salak ergenlik hikayeleri değil anı paylaşmak iç dökmek.
Heh işte onlar o tanıma uyuyor. Çünkü anlatılanlara bakarsak öyle. Bak benim en acı verici anımı senin için yazıyorum. Bir gün Darwinle oturmuşuz yanımızda İstanbulu fetih ettiğini söyleyen zaman gezgini var. Bu Gezgin, Darwin'in kitabını saçma buldu ve ona laf attı. Sonra Darwin, Gezgini arkasından bıçaklayıp camdan attı ve üzerine işedi. Bunu gören ben dayanamadım Darwin'e yumruk attım sonra onu camdan attım. Sonra odaya Nietzsche girdi bana baktı ve "CALL ME ÜBERMENSCH REİS EL KADİR?" dedi ve benim elime muz verip beni camdan attı. O günden sonra görüştüğüm kişilerle konuşmuyorum, aramızda kötü.

LoL'de 1 hpli adama tam ignite basacakken ölmek.
Daha sonra yaşanan:
ezgif-6-6a675a5ca0dd.gif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı