En acı verici anınızı paylaşır mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu başlığınızı okudunuz mu?

En acı verici anınızı paylaşır mısınız?​

Burada ne yazıyor en acı adam da en acı anılarını anlatmış niye iğreniyorsunuz anlamadım ki?
Adam en acılı anlarını anlatmış, aynen. Biraz daha açsaydı gizli sekmeye gerek kalmayacaktı.

1 kişi acı paylaşıyor, diğerleri ona saldırıyor, bu mu şimdi konuyla alakalı içerik?

20 ya da 19 Ocak günü galiba korona yüzünden eniştemi kaybettim. Hem o hem de ölüm haberini aldığımız an Adana'ya yola çıktık. (Aksaray da yaşıyoruz 200 - 300 km kadar yol var fazla uzun değil) Orada halamları ve kuzenlerimin halini görmek. Bu ikisi çok kötüydü.

Adam en acılı anlarını anlatmış, aynen. Biraz daha açsaydı gizli sekmeye gerek kalmayacaktı.

1 kişi acı paylaşıyor, diğerleri ona saldırıyor, bu mu şimdi konuyla alakalı içerik?

Gerçekten derdini anlatanlarla muhatap olmaya çalışıyorum.

7 yaşımdayken sağ işaret ve orta parmağımı bisiklet zinciri kesmişti. Kemiğin gözüktüğünü söyleyenler vardı. Tuhaf şekilde hastaneye gidene kadar canımın acıdığını hatırlamıyorum. Hastanede doktor tam yaraya anestezi yaparken çektiğim acıyı benim kadar annem de biliyor, parmağını morartmışım sıkmaktan 🙂

Bu benim acı verici bir olayım aklıma geldikçe eski halimden utanıyorum bunları havalı olam diye anlatmıyorum.

Zaten pişmanmış adam çocukken yapmış bir hata 1 kişi dediğiniz kim kafası kopan eleman mı yoksa başka biri mi?

Benimkiyle başlayayım (mendilleri hazırlayalım :) )
Orta 2'de bir yakın arkadaşım (kız) sevgili yapmıştı fakat oğlan bad boy dediğimiz biraz da sakat olan tiplerden bunu uyardım dinlemedi. Sonra aynı çocukla alakalı kulağıma başka biriyle konuştuğu hatta gizli gizli buluştuğunu öğrendim dedim zaten en yakın arkadaşım söyleyeyim bilsin sonuçta. Arkadaşım normalde de hep sevgilisi ile okuldan çıkıyordu beraber dedim ki onunla çıkma bir şey anlatacağım. Zil çaldı hazırlandım aynı sınıftayız ama arkadaşım yok soruyorum soruyorum cevap veren yok. Sonra dedim eve gitti herhalde ben de eve giderken bunu yine sevgilisiyle gördüm... Ondan sonra da daha arkadaşlığımı da bitirdim.

Şimdi sizin anıları bekliyorum boş konu diyecekler lütfen bir şey yazmasın içimizi döküyoruz şurada.
Gerçekten sevdiğim eski sevgilimin sevgilisiyle basket oynadığım gün (Sevgilisi olduğunu bilmiyordum yanına gelince öğrendiğim an çekip gittim.) :(. Bir diğeri de bu kızın bir de en yakın arkadaşlarımdan biriyle çıkmasıydı :(.

7 yaşımdayken sağ işaret ve orta parmağımı bisiklet zinciri kesmişti. Kemiğin gözüktüğünü söyleyenler vardı. Tuhaf şekilde hastaneye gidene kadar canımın acıdığını hatırlamıyorum. Hastanede doktor tam yaraya anestezi yaparken çektiğim acıyı benim kadar annem de biliyor, parmağını morartmışım sıkmaktan 🙂

Hocam benim parmağım acıdı okurken :(

Konu amacından baya saptı. Bu yüzden acı verici olmasa bile sinir bozucu olan anımı anlatabilirim sanırım.
Şimdi ben Pokemon oynuyorum. Efsanevi bir Pokemon yakalamak için ter döküyorum. Tam yakalamak üzereyim ki benim Pokemon efsanevi Pokemon'a kritik attı ve Pokemon öldü.
Bakın bu bir dramdır. Yarım saat uğraşıyorsun ama birden her şey mahvoluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı