En avantajlı kredi kartı hangisi?

laifodes

Hectopat
Merhaba, şu an halihazırda Enpara banka ve kredi kartım mevcut. Eft/ havale ücreti ve kredi kartı aidatı ödemediğim için mutluyum. Ancak her ay ortalama 6K kredi kartı borcu ödüyorum ve bunun karşılığında herhangi bir puan ve benzeri ödül almıyorum.

Bu öneri postunda istediğim birkaç özellik var:
  • Kredi kartı aidatı olmasın/geri alınabilsin.
  • Sonradan taksitlendirme olsun ve sitelerden alışveriş yaparken avantajlı taksit imkanı sunsun.
  • Puan kazanmak için kampanyaları olsun.
  • Banka hesabı kısmında eft/havale ücreti almasın (diğer şartları sağlıyorsa bu olmasa da olur).
Bu şartlara uygun kredi karti önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak: Öğrenciyim, 25 yaş altındayım.

Yapı Kredi Play ve Ziraat Bankkart Genç'e bakabilirsiniz.
Sonradan taksitlendirmede vade farkı Ziraat'te daha uygun oluyor ama Yapı Kredi kampanya bazında daha geniş.

Merhaba, şu an halihazırda Enpara banka ve kredi kartım mevcut. Eft/ havale ücreti ve kredi kartı aidatı ödemediğim için mutluyum. Ancak her ay ortalama 6K kredi kartı borcu ödüyorum ve bunun karşılığında herhangi bir puan ve benzeri ödül almıyorum.

Bu öneri postunda istediğim birkaç özellik var:
  • Kredi kartı aidatı olmasın/geri alınabilsin.
  • Sonradan taksitlendirme olsun ve sitelerden alışveriş yaparken avantajlı taksit imkanı sunsun.
  • Puan kazanmak için kampanyaları olsun.
  • Banka hesabı kısmında eft/havale ücreti almasın (diğer şartları sağlıyorsa bu olmasa da olur).
Bu şartlara uygun kredi karti önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak: Öğrenciyim, 25 yaş altındayım.
Bonus Genç öneririm. Bonus Genç'e özel kampanyalar var. Kredi Kartı Kampanyaları | Bonus (Bonus Genç işaretlemeyi unutma.) Kredi kartı ücreti yok.
Senin diğer aradığın kart ise Kuveyttürk Sağlam kart. Sonradan taksitlendirme var. EFT/Havale ücreti yok. Kredi kartı ücreti yok. Kampanyaları her ay yenileniyor ama hesabında altın olarak birikiyor biraz farklı bir durum.
Bende aidatsız olan diğer kartların çoğu var. World Eko, Maximum Aidatsız vs. bunlar genelde aidat olmadığı için güzel kampanyalarda hep saf dışında kalıyor. O yüzden aldığına değmez.

Valla American Express ile bazen zorluk yaşıyorum. Her yerde geçmiyor. Daha doğrusu geçmediğini iddia ediyorlar. Başka kartım veya nakitim yok deyince geçiyor nedense :D

Garanti ve Enpara olabilir. Zaten Enpara kullanıyorsunuz yetmiyor mu?

Vallahi American Express ile bazen zorluk yaşıyorum. Her yerde geçmiyor. Daha doğrusu geçmediğini iddia ediyorlar. Başka kartım veya nakitim yok deyince geçiyor nedense :D

Katılıyorum. Bende bonus Platinium tarzı gri bir American Express vardı sürekli sıkıntı çıkartıyordu. (eklediğim kartın aynısı.)

1707369488106.png

Geri
Yukarı