En az kaynak kullanan tarayıcı nedir?

shtymerenn

Hectopat
Merhaba, Chrome bayağı kaynak kullanıyor. Buna alternatif olarak mümkün olabildiğince az kaynak kullanan tarayıcı nedir acaba?

Merhaba, Chrome bayağı kaynak kullanıyor. Buna alternatif olarak mümkün olabildiğince az kaynak kullanan tarayıcı nedir acaba?

Mozilla kullanıyorum Linux'ta. Yaklaşık 1.5GB RAM harcıyor.
Opera GX üzerinde ayarlama yaparsan 1.5GB harcama yapabilir o da.
Onun dışında Vivaldi de iyidir.

En az diyorsanız netsurf. Fakat en az RAM kullanan tarayıcı en iyi diye bir şey yok. En rahat performansı Brave'de alırsınız.

Şu son 2-3 yıldır Edge diğer tarayıcılara acayip bir fark attı. önceden kurulum yaptığımda ilk kurduğum Chrome'yi yaklaşık 3 yıldır kullanmıyorum. Fakat şu son hafta gelen güncelleme biraz sıkıntılı.

Chorme'dan Opera'ya geçmiştim. Yaklaşık 2-3 senedir de Edge kullanıyorum. En rahat kullandığım ve bilgisayarımı yormayan tarayıcı olarak Edge'yi tavsiye edebilirim.
Şu son 2-3 yıldır Edge diğer tarayıcılara acayip bir fark attı. önceden kurulum yaptığımda ilk kurduğum Chrome'yi yaklaşık 3 yıldır kullanmıyorum. Fakat şu son hafta gelen güncelleme biraz sıkıntılı.

Edge'in her sekmeyi alt-tab menüsünde ayrı ayrı göstermesini sevmiyorum. Onun bir çözümü var mı acaba?

Edge'in her sekmeyi alt-tab menüsünde ayrı ayrı göstermesini sevmiyorum. Onun bir çözümü var mı acaba?
Microsoft Edge'i açın.
Sağ üst köşedeki üç noktaya (dikey üç nokta) tıklayarak Edge menüsünü açın.
"Ayarlar" seçeneğine tıklayın.
"Sistem" sekmesine gidin.
"Çoklu Pencere Çubuğu" altında "Tek Bir Giriş Olarak Alt+Tab'e Edge Pencerelerini Görüntüle" seçeneğini bulun ve etkinleştirin.

Geri
Yukarı