En basit yazılım dili hangisi?

Yorumda niye tüm cevaplarda beğenmedim çok? Hiç mi aralarında kolay söyleyeni olmamış yoksa trollüyor mu herkes?

Hiçbir şey bilmeyip çok bildiklerini sananlar var kolaylık kişiden kişiye değişebilir ama gelip rastgele kendi sevdiği dilleri kolay diyenlere ben beğenmedim attım haklı olarak başkalarıda atmış olabilir.
Hiçbir şey bilmeyip çok bildiklerini sananlar var kolaylık kişiden kişiye değişebilir ama gelip rastgele kendi sevdiği dilleri kolay diyenlere ben beğenmedim attım haklı olarak başkalarıda atmış olabilir.
Örnek olarak

Örnek olarak
Hocam sen yazılımcı mısın ? veya hangi dilleri biliyorsun ? arkadaşların tüm önerdiği dilleri dislike atıp geçiyorsun. Bizede önerir misin?

Hocam daha yazılımcı olmamışsın. Burada inan bu işin ustaları var hani onlar daha iyi biliyordur belki?

Kimse bana para ödemiyor şu an o yüzden Yazılımcı değilim. Bu işten düzenli bir gelirim yok. Bu beni profesyonel çalışan birinden kötü yapar mı evet hiçbir şey bilmediğim anlamına gelir mi hayır.

C dili şartıyla alan ama C dili gerektirmeyen alanlarla alakalı iş ilanları yollarsan bizde öğreniriz.
Hiç bir mülakata girdin mi? Ya da hiç bir yazılımcının tecrübelerini duydun mu? C dilinin hafızaya doğrudan erişim esnekliğini biliyor musun? Ya da en basitinden Javascript haricinde bir yazılım dili biliyor musun?

Kimse bana para ödemiyor şu an o yüzden Yazılımcı değilim. Bu işten düzenli bir gelirim yok. Bu beni profesyonel çalışan birinden kötü yapar mı evet hiçbir şey bilmediğim anlamına gelir mi hayır.
Sadece JS ile para kazanamazsın zaten. Kendini geliştirmen lazım , ben mesela PHP,MYSQL,JS az çok neredeyse öğrendim şimdide Python öğrenmeye çalışacağım. Yazılımcı isen durmaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı