En basit yazılım dili hangisi?

Ama öyleyim. Bu konuda bilgiliyim ve önerimi yapıyorum.
Benden daha bilgili olduğunu düşünüyorsan benim yazdığımı düzelt

Düzelteyim olur, birine direk bir dil önermek aşırı saçma C C# ve Python yazanlar var gerçekten saçma ve komik eğer bir gün bir dille her şeyin en iyisini yaparsak o zaman onu önerirsin ama böyle bir şey yok, C ne kadar kullanılsada her şeyin en iyisi değil. Adam belki web geliştirecek sen ne alaka adama C diyorsun Elixir, Rust, Ruby, GO, PHP, JavaScript gibi dillerle adam web yapabilir mesela ama bunlarda bütün seçenekler değil. Adam Android geliştirecek ise C ne alaka Kotlin, Java bu işler için daha iyi bunlar birkaç örnek sadece işinizi gören dilleri kullanmalısınınız ve öğrenmek için İngilizce önemli en başta.

Düzelteyim olur, birine direk bir dil önermek aşırı saçma C C# ve Python yazanlar var gerçekten saçma ve komik eğer bir gün bir dille her şeyin en iyisini yaparsak o zaman onu önerirsin ama böyle bir şey yok, C ne kadar kullanılsada her şeyin en iyisi değil. Adam belki web geliştirecek sen ne alaka adama C diyorsun Elixir, Rust, Ruby, GO, PHP, JavaScript gibi dillerle adam web yapabilir mesela ama bunlarda bütün seçenekler değil. Adam Android geliştirecek ise C ne alaka Kotlin, Java bu işler için daha iyi bunlar birkaç örnek sadece işinizi gören dilleri kullanmalısınınız ve öğrenmek için İngilizce önemli en başta.
Hocam benim önerimimi de beğenmemişsiniz ? Yazılımı hobi olarak yapmayı düşünüyor arkadaş. Derslerini engellememesi lazım bu yüzden en iyi ve en basit diller HTML,CSS,JS,PHP,MYSQL Bunların hepsini az az öğrense kendine bir websitesi oluşturabilir.

Hocam benim önerimimi de beğenmemişsiniz? Yazılımı hobi olarak yapmayı düşünüyor arkadaş. Derslerini engellememesi lazım bu yüzden en iyi ve en basit diller HTML, CSS, JS, PHP, MySQL Bunların hepsini az az öğrense kendine bir websitesi oluşturabilir.

HTML CSS programlama dili değil. Adamı kısıtlama ayrıca PHP MySQL deyip.

İşaretleme dilinin olduğunu ben de biliyorum. Diğer yazdığım örnekler programlama dili olduğu için aynı kefeye koydum ayırma gereksinimine gerek duymadım.

JavaScript'te katılıyorum bende seviyorum JavaScript'i ama PHP ve MySQL adamı kısıtlamaktan öteye bir işe yaramamış adama önereceksen bol öner arkadaş seçsin aralarından.

JavaScript'te katılıyorum bende seviyorum JavaScript'i ama PHP ve MySQL adamı kısıtlamaktan öteye bir işe yaramamış adama önereceksen bol öner arkadaş seçsin aralarından.
Hocam ben arkadaş web sitesi yapmayı tercih eder diye önerdim. Web sitesi yapıcaksa eğer PHP,MYSQL,JS zaten en önemlileri.

Geri
Yukarı