En çılgınca hayalleriniz?

Bir CRX isterim dahasına gerek yok.
images (4).jpeg

Şu araba en büyük hayalim, hale bak. Bitmişim ben 😂

Zihnimin dijital beyne sahip bir robota aktarılması sonucu ölümsüz olmak.
Kara delik'e giden bir potansiyel intihar görevine bedava katılımcı şeklinde bir gönüllü denek olmak.

Benimkiler:
Şöyle İstanbul'un ortasında, vergiden muaf, kendi suyu, kendi elektriği, kendi doğalgazı olan, her açıdan tam bir devlet yapısına sahip sağlam bir kale.

Sizi de bekleriz efendim :).

Hocam cidden guzel bir hayal. Ama sadece hayalden ibaret. Gerceklestirmenizin imkansiza yakin oldugu bir hayal. Keşke mumkun olsa.

Benim hayalim ise hem buyuksehire yakin olup hem de buyuksehirden uzak olmak. Tekirdag Marmaraereglisi civarinda guzel, 2 katli, bahceli, garajli, akilli bir ev istiyorum. Bunun yaninda bir ATV’de cok hos durur. Marmaraereglisi civarinda olacak fakat araba ile gidilebilecek bir mesafede olacak. Etrafta evler her halukarda olur fakat rahatsiz edecek kadar da cok olmayacak. İstanbul’a yakin bir yerde olacagindan istedigim zaman gidip, gelebilecegim. Ya hic evlenmeyecegim ya da 30 yasimdayken evlenip hic cocuk sahibi olmayacagim. Mutlaka hayat dostu olabilecek bir hanimefendiye ihtiyacim olur. Ama cocuk ve dugun istemiyorum.

Geri
Yukarı