En çılgınca hayalleriniz?

Almanya’da yaşamak. Öyle böyle hayal kurmuyorum. Gerçekleştirmek için bir şey yapamıyorum çünkü vize almak için gerekli şartları karşılamıyorum. Dolar veya Euro kullanan başka ülkelere bakıyorum şu an.

Ben de Almanya'da yaşıyorum evet burada hayat kolay değil, ama sana sahip çıkan bir ailen ve eşin olunca ve sen bir takım kısa yolları seçmezsen, hayat dünya da her yerde güzel olur. (Ben evlenerek geldim, bu ülkeye)
Benim hayalimde wingsuit giyip havada süzülmek isterdim, tabii yanılmıyorsam en az 1000 saat paraşütle atlama deneyimi gerekiyor. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar. Muhendisligi okuyup Türk bilisim kurumu adinda bir sorket kurup milli RAM ve GPU uretmeye calisayacağım ve bizim milletmize ozel indirim olacak. Allah izin verirse bu hayal gerceklesirse Türk yazilim muhendisleri ile bir oyun tasarlamak. Inşallah bu hayal gercekelsir.

Amerika'nın politikasını, Finlandiya'nın eğitim sistemini, isveç'in ekono misini, çin'in üretimini ülkemize kazandırmak. Bazıları dışarıya kalmak için gider, bizler ise ülkemizi geliştirmek ve düzene sokmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı