En çok acı çekmiş oyun karakteri?

Her seferinde daha fazla bedel ödüyor 😎

"What are you prepared to sacrifice? "

"When they came to me with the nanosuit, I sacrificed Laurence Barnes, the man I was, to become Prophet. When my own flesh and blood held me back, I sacrificed that too. "

"Ne feda etmeye hazırsın?"

"Bana nanosuit ile geldiklerinde, Prophet olmak için kendimi, Laurence Barnes'ı feda ettim. Kendi etim ve kanım beni geri tuttuğunda bunu da feda ettim."

Screenshot_1.png

"What are you prepared to sacrifice? "

"When they came to me with the nanosuit, I sacrificed Laurence Barnes, the man I was, to become Prophet. When my own flesh and blood held me back, I sacrificed that too. "

"Ne feda etmeye hazırsın?"

"Bana nanosuit ile geldiklerinde, Prophet olmak için kendimi, Laurence Barnes'ı feda ettim. Kendi etim ve kanım beni geri tuttuğunda bunu da feda ettim."
Bunu mükemmel bir türkçe dublaj ile dinlemek ayrı güzeldi.

Eki Görüntüle 603213

Adam ilk oyunda zaten ölmüştü. O kadar sevildi ki, devam oyunlarında gene getirdiler. Niye bu adama 2. Dünya savaşı ve Modern savaşların çilesini çektirdiniz. En kötüsü ise son oyunda resmen Peluş ayıcığa benzetmişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı