Sürprizbozan Ölümüne en çok üzüldüğünüz oyun karakteri hangileri?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ötekileri oynamadım ama Revelations harikaydı. Çocukken ne zevk verirdi o kırmızı bölgeli yerleri gizlilikle ele geçirmek.
AC2 masterpiece ya, ben bile kinlendim adamlara. Ayrıca üçlemeyi tavsiye ederim, arka arkaya oynarsanız ezio karakteri kafanızda oturacak, gelişimini gözlemleyebileceksiniz. amaçsız bir gençken mentorluğa doğru giden hikayesi harika işleniyor.

Telefondan açtım konuyu daha ne yapmam lazım eğer sürpriz bozanlı bir konuya giricekse her şeye hazırlıklı olması gerek.
Konuya arkadaşlar sürprizbozan açıp hangi oyuna ait olduğunu yazın demek telefondan yapılabilecek olan bir işlem. Her şeye hazırlıklı olması gerekmiş, nasıl olacağız ya? Her oyunu bitirmiş olmamız mı lazım?

fun fact: ezio'yu kurtaran şey geceyi catherineyle geçirmesi.

AC2 masterpiece ya, ben bile kinlendim adamlara. Ayrıca üçlemeyi tavsiye ederim, arka arkaya oynarsanız Ezio karakteri kafanızda oturacak, gelişimini gözlemleyebileceksiniz. Amaçsız bir gençken mentorluğa doğru giden hikayesi harika işleniyor.

İmkanım olursa inşallah deneyeceğim hocam. Teşekkür ediyorum değerli tavsiyeleriniz için 😊

Konuya arkadaşlar sürprizbozan açıp hangi oyuna ait olduğunu yazın demek telefondan yapılabilecek olan bir işlem. Her şeye hazırlıklı olması gerekmiş, nasıl olacağız ya? Her oyunu bitirmiş olmamız mı lazım?
Yaw hacı zaten git 1 saat Instagram'da gez illaki karşına bir oyun hakkında spoiler denk gelir bende her oyunu bitirmedim konuyu inceliyorum buradaki sürpriz bozansız konulara da birşey demiyorum ama.

Yaw hacı zaten git 1 saat Instagram'da gez illaki karşına bir oyun hakkında spoiler denk gelir bende her oyunu bitirmedim konuyu inceliyorum buradaki sürpriz bozansız konulara da birşey demiyorum ama.
Hocam insta'da var diye insanlar burada da mı versin?

Valla konuya mesaj yazacaz diye uyarmadığınız için Last Of Us, GTA 4 spoilerlerını yedim. Önlem almak bu kadar zor gelmemeli, mantıksız bir harekette bulunmuşsunuz anlayamıyorum mesajı düzenlemek çok mu zor.
Ayrıca konuya girerken ben RDR 2'den spoiler yiyebileceğimi nereden bileyim? Kendi mesajımı yazıp çıkacağım belki de zangırt diye yazılmış Arthur Morgan. Spoilerin kaynağını belirtmek zorundasınız.

Valla konuya mesaj yazacaz diye uyarmadığınız için Last Of Us, GTA 4 spoilerlerını yedim. Önlem almak bu kadar zor gelmemeli, mantıksız bir harekette bulunmuşsunuz anlayamıyorum mesajı düzenlemek çok mu zor.
Ayrıca konuya girerken ben RDR 2'den spoiler yiyebileceğimi nereden bileyim? Kendi mesajımı yazıp çıkacağım belki de zangırt diye yazılmış Arthur Morgan. Spoilerin kaynağını belirtmek zorundasınız.
Herkes ölüyormuş valla.

Geri
Yukarı