En Çok Beğendiğiniz PlayStation Kasası Hangisi?

Kategorinin en çok mesaj yazılan konularına bakarken denk geldim, nerdeyse 3 yıl geçmiş hortlatalım o halde 😋

PS5 Slim: Fat kasayı o kadar da sevmeyen biri olarak Slim modelin inceliği çok çok hoşuma gitti.
images (20).jpeg

PS4 Pro: O 3 katlı tasarımına bayılıyorum.
m_playstation-4-pro-1.png

PS2 Slim: Çok küçük ve ince, gözüme hoş görünen başka bir PlayStation konsolu.
images (21).jpeg

Kategorinin en çok mesaj yazılan konularına bakarken denk geldim, neredeyse 3 yıl geçmiş hortlatalım o halde 😋

PS5 Slim: Fat kasayı o kadar da sevmeyen biri olarak Slim modelin inceliği çok çok hoşuma gitti

Hortlat bakalım :)
Slim dijital özellikle çok zarif duruyor. Ben Fat'i daha yakışıklı buluyorum şahsen.

Bende PS2 Fat kasayi seviyorum
Efsane kasalardan.

PS3'ün fat modeli.
Benim de bugüne kadar en tipsiz bulduğum kasa😄

Hortlat bakalım :)
Slim dijital özellikle çok zarif duruyor. Ben Fat'i daha yakışıklı buluyorum şahsen.
Slim CD versiyon simetrik durmuyor tabiri caizse göz ayarlarım ile oynuyor. Sanki önceden sadece dijital olarak çıkacakken son anda CD versiyon da olsun demişler gibi garip bir tasarımı var. Fat konusunda da, Slim daha ince olduğu için gözüme daha hoş geliyor. Slim'in ortasında bulunan çizgi varimsi tasarım eleştirilmişti bir yerden sonra alıştım hatta böylesi daha iyi gibi.

Slim CD versiyon simetrik durmuyor tabiri caizse göz ayarlarım ile oynuyor. Sanki önceden sadece dijital olarak çıkacakken son anda CD versiyon da olsun demişler gibi garip bir tasarımı var. Fat konusunda da, Slim daha ince olduğu için gözüme daha hoş geliyor. Slim'in ortasında bulunan çizgi varimsi tasarım eleştirilmişti bir yerden sonra alıştım hatta böylesi daha iyi gibi.

Katılıyorum, Fat kasa için de ilk disk sürücüsü sonradan koyulmuş gibi. PS5'in Slim'de daha düz karemsi klasik dizayna dönmesini isterdim. Tıpkı PS3'ün fat kasasının PS3 Slim'de başka kasaya dönmesi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı