En çok görüntüleme alan konularınız nedir?

250 bin küsür görüntülenmesi var.

36 bin.

13 bin.

9 bin.

8 bin.

90 bin.
Vaay hocam. Bir tane de YouTube kanalı açsaydınız Technopat'a ortak olurdunuz herhalde. 😂
Çünkü forumdaki konunun görüntülenmesi 250 ise YouTube'da falan olsa daha fazla görüntülenme alırdı.

1660675967026.png

Konumun nasıl bu kadar tuttuğu hakkında bir fikrim yok :D

10K.
4K.
2K.

Bu konuma bayağı kişi bakmış. Gerçekten uygun fiyata iyi bir alternetif mi diye merak edenler var sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu konuma bayağı kişi bakmış. Gerçekten uygun fiyata iyi bir alternetif mi diye merak edenler var sanırım.
Kaç K görüntüleme hocam?
Bu arada Magnet mi kullanıyorsunuz? Yoksa Superbox'a razı mı geldiniz?

2B

13 B

Kaç K görüntüleme hocam?
Bu arada Magnet mi kullanıyorsunuz? Yoksa Superbox'a razı mı geldiniz?
19B görüntülenme.
Hiç birine razı gelmedim. Süreci atlattım şükür. Vodafone'un Gamer Pass paketi bayağı işime gelmişti. O yüzden sorun çıkmadı. Kaldı ki alsaydım Magnet alırdım. Superbox'ın fahiş fiyatlarını çekecek halim yok öğrenci halimle.

19B görüntülenme.
Hiç birine razı gelmedim. Süreci atlattım şükür. Vodafone'un Gamer Pass paketi bayağı işime gelmişti. O yüzden sorun çıkmadı. Kaldı ki alsaydım Magnet alırdım. Superbox'ın fahiş fiyatlarını çekecek halim yok öğrenci halimle.
Baktım şimdi. İyiymiş. Zaten geriye ne kalıyor ki? Youtube'da falan bedava ya. Çoğunlğu onlar yiyor zaten ama bilgisayara bağlasak. Bilgisayardan girsek sınırsız internet verdiği uygulamalara normal paketten mi yer?

Baktım şimdi. İyiymiş. Zaten geriye ne kalıyor ki? Youtube'da falan bedava ya. Çoğunlğu onlar yiyor zaten ama bilgisayara bağlasak. Bilgisayardan girsek sınırsız internet verdiği uygulamalara normal paketten mi yer?
Normal paketten yiyor ne yazık ki hocam. Pass paketler bilgisayarda geçerli değil. İsterseniz kabloyla bağlayın yine de kendi paketinizden yiyor kaçarı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı