En çok istediğiniz oyun 5000 TL olsa yine alır mıydınız?

En çok istediğiniz oyun 5000 TL olsa yine alır mıydınız?

• Evet

• Hayır satın almam ve kesinlikle korsan da oynamam

• Hayır satın almam ancak korsan oynarım

• Hayır satın almam ancak korsan konusunda kararsızım

• Tamamen kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Oyun 5000 TL olsa bile alanlar olur zaten hiç kimse alamaz diye bir şey yok, zaten 5000 TL'lik oyun Indirim'e girince 3000 TL'nin altına düşer yani çoğu kişi alır.

Hocam ben hiç kimse almaz demedim alan alır ama o paraya asla değmez bu ekonomide parası olan insanlar zaten para etmeyecek cok şeye para veriyor sen indirim olur 3000'e düşer diyorsun tamam 3000 eder belki ama asla ama asla bir oyun 5000 TL etmez indirimden bahsetmiyorum ben burada sende bana 5000 eder diyorsun 3000 eder değil.

Hocam ben hiç kimse almaz demedim alan alır ama o parayı asla etmez bu ekonomide parası olan insanlar zaten para etmeyecek cok şeye para veriyor sen indirim olur 3000'e düşer diyorsun tamam 3000 eder belki ama asla ama asla bir oyun 5000 TL etmez indirim demiyorum ben burada sen bana 5000 eder diyorsun 3000 eder değil.
Konunun amacı zaten bir oyun 5000 TL olsa alırmıydınız'dı zaten bir oyunun 5000 TL etmesi imkansız veya hatayla olmuştur.

Konunun amacı zaten bir oyun 5000 TL olsa alırmıydınız'dı zaten bir oyunun 5000 TL etmesi imkansız veya hatayla olmuştur.
5000 TL günümüz şartlarına göre uçuk olması için söyledim anormal herhangi bir fiyat olsaydı burada varsayım yapıyoruz. Yoksa bir oyun şu şartlarda 5000 TL olmaz zaten.

Bu konu GTA 6, Half Life 3 çıksın 5000 TL bile veririm diyenler için açılmıştır. Sayılarını merak ediyorum.
Şöyle diyen forumda bazı insanlar gördüm sayılarını merak ediyorum.

Hangi oyun olduğu fark etmez. Çok beğensem bile hayır satın almam. Şimdi bile oyunlar pahalı geliyor artık bana. 5000 TL ve üzeri çok fazla gelir. Nedeni paranın değersizleşmesi. Sadece sayı olarak yüksek.

Zenginsem neden olmasın? Mesele oyunun fiyatı değil, onu almak için gelirinin ne kadarını verdiğin. Ben de rakamlara takılı kalanları anlamıyorum.

Almazdım, spoiler yememeye çalışarak oynamak nasip olana kadar beklerdim.

Geri
Yukarı