Sizce en kötü afet hangisidir?

• Yanardağ patlaması

• Hortum ve kasırga

• Önce çığ ardından heyelan ikisi bir arada

• 8 şiddetinde 2 dakikalık bir deprem

• Dev Tsunami

• Everest PSU patlaması

• Frisby, Trust ekipman bozulması

• Kuraklık ve orman yangını

• Kimyasal veya nükleer kaza

• 2.El bilgisayar piyasası, açılan ilanlar

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu nasıl bir felaket dostum 🙂 izleyince rahatladım. Rahatlatıcı bir video gibi 😀

Yanardağ patlaması kulağa ürkütücü geliyor ancak bildiğim kadarıyla tektonik hareketlerle tahmin edilebiliyor, o yüzden önlem almak daha kolay gibi. Aslında pek doğal afet sayılmaz ancak ankette olduğu için söyleyeyim, nükleer kaza bana göre. Çünkü kaza sonrasında etkisi inanılmaz uzun sürüyor.

Kuduz virüsünün evrim geçirerek grip ya da nezle virüsü gibi havadan bulaşması.
Eğer öyle olursa ben buyumm şimdiden söyliyeyim :)
1580544765885.png

8 şiddetinde 2 dakikalık deprem ne demek biliyormusunuz siz dev tsunami yapar everest frisby trust ekipmanlarınızı bozar heyelan ve çığ yapar ve ardından kuraklık yapar.

8 şiddetinde 2 dakikalık deprem ne demek biliyormusunuz siz dev tsunami yapar everest frisby trust ekipmanlarınızı bozar heyelan ve çığ yapar ve ardından kuraklık yapar.
Normalde depremler 2-3 saniye sürdüğü için insanlar hafif sarsılıyor ve deprem oldu denilip geçiliyor. Dediğin gibi 2 dakika boyunca olsa ne ev kalır ne de bina. Kuraklık niye yapıyo onu anlayamadım 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı