En düşük güç tüketen dizüstü panel türü hangisidir?

Bütçe
10000
Pil kapasitesi bunda da aynı. Ama daha küçük ekran daha az enerji harcayabilir eğer pikseller daha küçükse, emin değilim. Bu modelde panel IPS; Acer'da TN panel. IPS panel daha iyi renk ve görüntü açısından.

@SenceHangisi bu arada performans olarak da bu şekilde oyunlarda. Günlük kullanım için hızı hiç üzmez ama oyunlarda sıkıntı çıkarabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu küçük olanı sizin alacağınız olanı düşünüyordum almayı sonra dedim bir performanslarına bakayım şimdi video attınız izliyorum sağ olun.

@Lee Yubin izledim benim görüşüme göre oyunlar zaten beklentimin üstünde bu fiyata göre iyi yani bu küçük olanı alacağım HP'yi böylelikle pil süresi işini garantilemiş olabilirim.
Diğerinin ekranı büyük bunun ise küçük küçük olduğu için daha az güç kullanır sağ olun.

@Lee Yubin izledim benim görüşüme göre oyunlar zaten beklentimin üstünde bu fiyata göre iyi yani bu küçük olanı alacağım HP'yi böylelikle pil süresi işini garantilemiş olabilirim.
Diğerinin ekranı büyük bunun ise küçük küçük olduğu için daha az güç kullanır sağ olun.
Ben de bu ay içerisinde almayı düşünüyorum bakalım, fiyatı artmaz umarım.

Geri
Yukarı