En düşük pinge sahip mobil operatör nedir?

Tunaarslan

Decapat
Makaleler
3
Bu sıralar telefon internetini laptopa bağlayıp oyun oynuyorum ve CS:GO'da pingim 100 90 civarında. Zaten 20 falan beklemiyorum. Biliyorum Türkiye sunucusu yok. Bildiğiniz en düşük ping değerini veren operatör hangisidir? Türk Telekom kullanıyorum. Türk Telekom'da düşük pingli tarifeler var mıdır? Ben çok denk gelemedim.

En iyisini bilmem ama en kötüsünün Türk Telekom olduğuna eminim. Rezil rüsva bir İnternet hızı var. En ufak depremde hatlar gidiyor. Çok garip bir operatör.

Mobil veri üzerinden ping çoğu zaman sıkıntılıdır. Çünkü baz istasyonları ping optimizasyonu üstüne kurulmamıştır. Ancak illa öneri istiyorsanız 10+ yıldır Turkcell kullanıyorum, öneririm.

En iyisini bilmem ama en kötüsünün Türk Telekom olduğuna eminim. Rezil rüsva bir İnternet hızı var. En ufak depremde hatlar gidiyor. Çok garip bir operatör.
İnternet hızının ping ile alakası yok aslında. Ama en iyisi Turkcelldir. Ben türk telekom ve vodafone kullandım. En kötüsü türk telekom ben ortalama 36 bazen de 48 ms alıyorum lolde.

Yaklaşık 10 sene Turk Telekom kullandım hatta hattı ilk aldığımda Aycell’di 😄 sonra Avea oldu falan çalıştığım iş yeri merkeze biraz uzak olduğu için sürekli sıkıntı yaşıyordum oyunlarda falan MBLL, Pubg vb. tarzı oyunlarda Turkcell’e geçtim ve şunu dedim 10 sene ben boşa o hattı kullanmışım Turkcell al keyfine bak

Yeni konular

Geri
Yukarı