En Fazla 100 TL'ye Fare Önerisi

Hocam bende bunu gördüm fakat itopya pek iyi geri dönüşler bırakmadı bende farklı sitelerde aradım bu fiyata bulamadım. Gördüğünüz başka bir site varsa bu fiyatlara atarsanız güzel olur.
İtopya pandemi döneminde bocalamıştı da şu an iyi gibi. Çevremdeki geri dönüşler olumlu yönde. Bende yakın zamanda Corsair HS35 aldım 1 hafta içinde geldi. Bana sorarsan ortalamanın üstü bir firma ama sorun çıkmayacak garantisi veremem. Aynı fiyata satan site sanırım yok.

İtopya pandemi döneminde bocalamıştı da şu an iyi gibi. Çevremdeki geri dönüşler olumlu yönde. Bende yakın zamanda Corsair HS35 aldım 1 hafta içinde geldi. Bana sorarsan ortalamanın üstü bir firma ama sorun çıkmayacak garantisi veremem. Aynı fiyata satan site sanırım yok.
Daha önce alışveriş yapmadım ama çok şikayet vardı gördüğüm kadarıyla. Bir de teslimat adresini girerken T.C. kimlik no istiyor, o kafama takıldı. Şu ana kadar alışveriş yaptığım sitelerde böyle bir şey yoktu. Mecburen oradan alacağım sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
N11 de TC istiyor ama araba parçası almıştık problem olmadı. Bilgisayar da almıştık İtopya sitesinden. Detaylı bilgi için konu açabilirsin hocam.

Daha önce alışveriş yapmadım ama çok şikayet vardı gördüğüm kadarıyla.

Ani dönüşlerde takılıyor mu ? Bide iade ettiğim mouse aşırı kötü plastik kokuyodu öyle bir sıkıntı var mı?

Hocam CS:GO gibi oyunlar oynamıyorum pek ama öyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.
Plastik kokusu, bana hiç öyle bir koku gelmedi burnumu soktum mouseye yine gelmedi :D.
Ama benim ellerim aşırı terlediği için mousenin yanında USB vantilatör çalıştırıyorum.
Fakat, sorun bende dediğim gibi. Ter bezlerimde sorun mousede değil. :D.

Bende satın alabilirim ihtiyacım var. 200 TL'ye kadar hangilerini önerirsiniz? Kalite ve sağlamlık ön planda.
Yeni konu açmaya çalışın.
Ben de şunu gördüm.

Geri
Yukarı