En fazla 12 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
12000
Benim attığım bravo 17'yi gördünüzmü hocam 17 inç ve MSI. Fikirlerinizi alabilir miyim?

MSI bravo, muadili ASUS TUF. Yani biraz 2. segment bir ürün bir arkadaşımda vardı 95 derecede uzun süre çalıştığını gördüm. Fakat herhangi bir sorun teşkil etmiyor bravo serisinin özelliklerinden birisi bu. Şahsen ben indirimdeyken alırdım. Ama indirimde değilse sevinerek alacığım laptop olmazdı kendisi.

MSI bravo, muadili ASUS TUF. Yani biraz 2. segment bir ürün bir arkadaşımda vardı 95 derecede uzun süre çalıştığını gördüm. Fakat herhangi bir sorun teşkil etmiyor bravo serisinin özelliklerinden birisi bu. Şahsen ben indirimdeyken alırdım. Ama indirimde değilse sevinerek alacığım laptop olmazdı kendisi.

Bravo 17 modeli değil mi hocam? Testlerde 88i geçmiyordu 17 modeli, 15'te 95 görmüştü. Ve TUF'la karşılaştırmak hata olur bence TUF'lardaki malzeme kalitesi temelli kötü.

Bravo 17 modeli değil mi hocam? Testlerde 88I geçmiyordu 17 modeli, 15'te 95 görmüştü. Ve TUF'la karşılaştırmak hata olur bence TUF'lardaki malzeme kalitesi temelli kötü.

4 El Warzone oynayınca 95 dereceyi görmüştük. TUF’la malzeme kalitesini değil soğutma sistemini kıyasladım hocam. ASUS teknik servisle konuştuğumda bu değerin normal değer olduğunu söylemişlerdi.

4 El Warzone oynayınca 95 dereceyi görmüştük. TUF’la malzeme kalitesini değil soğutma sistemini kıyasladım hocam. ASUS teknik servisle konuştuğumda bu değerin normal değer olduğunu söylemişlerdi.

Coolerboost açık mıydı hocam? Ve anladığım kadarıyla bravo 17 modeli arkadaşınızda olan memnun mu kendisi?

Coolerbost açık değildi.”İndirimli fiyattan” aldığı için memnun. 10.000 küsur TL'ye almıştı. Şu an bu paraya Acer Nitro 5 alınabiliyor...

Coolerboost açık değilken normaldir hocam. Coolerboost ile 88 görüyor maksimum yani göreceli olarak iyi bir termal başarıma sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı