En fazla 5500TL'ye masaüstü sistem önerisi

İşlemci: R5 5600G
Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX
Ram: Oloy 8 GB 3200 mhz
Soğutucu: Snowman m200

Kasa ve PSU için Performax Inferno bakabilirsiniz.

5400 Civarına kapatırsınız bu sistemle.

Dual channel ram yaparsanız da 5800 e gelir.

Hocam kalan bütçeye çok az ekleyip 1TB HDD almanızı öneririm. En azından Büyük oyunları ona kurarsınız. Küçük bir ekleme yapayım. RAM'lere OC yaparak daha iyi performans elde edebilirsiniz.

Hayırlı olsun.

2.el almak istemiyorum. Çünkü çevremdeki satıcıların birçoğu güvensiz.

Cyberpunk oynayabileceğim bir sistem istemiyorum. Valorant, LoL, Genshin Impact ve CS:GO türü oyunlar oynayacağım. Biraz baktım ve bu oyunları 80FPS sıkıntısız oynatabilecek masaüstü bilgisayarlar buldum. Gerçi nedense sistemi iyi olan herkes Turbox, Izoly gibi markalara çöpmüş gözüyle bakıyor. Biraz da bütçesi çok az olanların gözünden bakabilseniz keşke.

Turbox al 2 gün sonra sorun çıkartınca gör düşük bütçeyi.

APU sistem al RDR2 bile oynarsın. Sakın o çöpü alma.

Arkadaşımın akrabası 2.el bir PC satıyor, kuşkusuz alabileceğim bir sistem. Fikir almak istiyorum sistem şu: https://www.letgo.com/tr-tr/i/2-gb-...gisayari_5fd136b7-6cf4-4c70-b651-2217b9928e45
DDR3 4 GB bir RAM var bir tane daha alıp toplam 8 GB RAM yapacağım. 1 tane 480GB SSD 1 tane 1TB HDD alacağım. PSU 500W şu an için yeterli gibime geldi. Kasa değişikliği yapabilirim. Eğer ki bütçem kalırsa, bu nedenle kasa önerisi yaparsanız sevinirim. 1, 5-2 bin TL civarına bir monitör önerisi bekliyorum.
Rx570 masaüstü bilgisayar - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 993688915 mis gibi bilgisayar. Yaz, konuş, son olurunu sor ve hayırlı olsun. İstediğin oyunları rahatça oynayabilirsin. APU alırsan belli bir süre sonra tatminsizlik, Turbox alırsan keşke almasaydım diye kafanı duvarlara vurabilirsin.

Hocam kalan bütçeye çok az ekleyip 1TB HDD almanızı öneririm. En azından büyük oyunları ona kurarsınız. Küçük bir ekleme yapayım. RAM'lere OC yaparak daha iyi performans elde edebilirsiniz.

Hayırlı olsun.

Çok teşekkürler. Bunları aldıktan sonra monitöre bütçe kalmıyor. Bu nedenle en son attığım 2.el sistemi alacak gibi duruyorum. Onu nasıl daha iyi hale getirebilirim yardımcı olur musun?

Arkadaşımın akrabası 2.el bir PC satıyor, kuşkusuz alabileceğim bir sistem. Fikir almak istiyorum sistem şu: https://www.letgo.com/tr-tr/i/2-gb-...gisayari_5fd136b7-6cf4-4c70-b651-2217b9928e45
DDR3 4 GB bir RAM var bir tane daha alıp toplam 8 GB RAM yapacağım. 1 tane 480GB SSD 1 tane 1TB HDD alacağım. PSU 500W şu an için yeterli gibime geldi. Kasa değişikliği yapabilirim. Eğer ki bütçem kalırsa, bu nedenle kasa önerisi yaparsanız sevinirim. 1, 5-2 bin TL civarına bir monitör önerisi bekliyorum.

Çok teşekkürler. Bunları aldıktan sonra monitöre bütçe kalmıyor. Bu nedenle en son attığım 2.el sistemi alacak gibi duruyorum. Onu nasıl daha iyi hale getirebilirim yardımcı olur musun?
Dediğiniz oyunları oynamanız zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı