En garip rüyalarınız

Ya dostlarım benim hiç unutamadığım bir rüyam var eskiden FNAF'ı çok seviyordum ve sürekli inşallah rüyama girer falan diyordum. Hiç unutmam yılı hatırlamıyorum ama günü çok iyi hatırlıyorum yıl galiba 2016 ve 23 Nisan'da FNAF'ın rüyasını gördüm. Ballora ve minireena benim hakkımda konuşuyorlardı o sabah çok mutlu bir şekilde kalktım.

Anam babam beni vinç e bindirdi sonra vinçden düşdüm Allah ımla kavuşuydum anam babam gitti sonra

Ya dostlarım benim hiç unutamadığım bir rüyam var eskiden FNAF'ı çok seviyordum ve sürekli inşallah rüyama girer falan diyordum. Hiç unutmam yılı hatırlamıyorum ama günü çok iyi hatırlıyorum yıl galiba 2016 ve 23 Nisan'da FNAF'ın rüyasını gördüm. Ballora ve minireena benim hakkımda konuşuyorlardı o sabah çok mutlu bir şekilde kalktım.
Evlenmeyin sakın, William Afton sanarlarsa sıkıntı.

Bir dönem sürekli rüyamda satranç oynuyordum hatta uykudan uyandığımda hangi açılışı oynadığımı falan hepsini hatırlıyordum. Konumları incelediğimi bile hatırlıyorum.

Rüyamda uzun zamandır görüşmediğim eski kız arkadaşımı görmüştüm. Ama bir başkasının gözleriyle ona bakıyordum. Bir başkasının bedeninde ona sarılıyordum. Bana sarılıyordu ama ben ben değildim. Sordum soruşturdum evlenmiş... Telapati, astral seyahat falan filan var mıdır böyle şeyler. Yoksa sadece aklımın bana oynadığı bir oyun mu bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı