En gıcık olduğunuz polis çevirmesi

Arabayla bir ilçeden diğerine giderken, acele zamanda, polis yolda rastgele gördüğü aracı çevirip minimum 5 dakikasını alıyordu. Pandemi öncesinde. "Kemer bağlı mı" diye inceleyip inceleyip bırakıyorlardı. Polislerin yolun kenarında konteyner benzeri odası vardı.
Bunun dışında pek çevirme olmadı.

Kardeşim obsesif olduğundan ilaçlarını almayınca bayılıyor bazen. Bir keresinde okulda bayılmış yetişeyim diye polis çevirmesine durmadım. Dönüşte aynı çevirmeye durdurdular abi böyle böyle kardeşim bayılmış okula yetişiyordum. Sorun yok kardeşim insanlık hali dediler sonra 7 bin lira ceza kağıdı geldi eve. Bazıları böyle olabiliyor.
@karuB_official hocam genelde Tofaşçılar araçların elektrik aksamıyla oynuyorlar varex egzoz vesaire takıyorlar. Modifiyesiz olanlara bir şey diyemem ama genelde yasak olan modifiyeler yapıldı mı diye kontrole çok durdururlar beni de çok durduruyorlardı varex var mı diye bakmak için. İki sene önce Tofaş'tan kurtuldum 😀
Adını doğru yazdım mı onu bilmiyorum artık varex mi neyse

Kardeşim obsesif olduğundan ilaçlarını almayınca bayılıyor bazen. Bir keresinde okulda bayılmış yetişeyim diye polis çevirmesine durmadım. Dönüşte aynı çevirmeye durdurdular abi böyle böyle kardeşim bayılmış okula yetişiyordum. Sorun yok kardeşim insanlık hali dediler sonra 7 bin lira ceza kağıdı geldi eve. Bazıları böyle olabiliyor.
@karuB_official hocam genelde Tofaşçılar araçların elektrik aksamıyla oynuyorlar varex egzoz vesaire takıyorlar. Modifiyesiz olanlara bir şey diyemem ama genelde yasak olan modifiyeler yapıldı mı diye kontrole çok durdururlar beni de çok durduruyorlardı varex var mı diye bakmak için. İki sene önce Tofaş'tan kurtuldum 😀
Adını doğru yazdım mı onu bilmiyorum artık varex mi neyse
Doğru yazmışsın @Asdasgudas hocam.

Hep okula giderken görüyorum, Bir şey demiyorlar onlar bana bakıyor ben onlara sonra önüme bakıp devam ediyorum arada. Hayırlı işler abi kolay gelsin diyorum.

Tofaş'a binince veya basık ve modifiyeli araca veya S2000'e bin bakayım da gör çevriliyor musun çevrilmiyor musun ? Ülkemizde maalesef böyle bir algı var. Şirket aracıyla ana caddede el freni çekenleri çevirmeye takılmıyor ancak böyle jantı ve görünüşü biraz farklı duran araçları hemen durduruyorlar. Durdurmalarına bir şey demiyorum ancak Bahsettiğim tipteki bazı araçların sahipleri caddede böyle hareketler yapmıyor ve bilinçli davranıyor ve yapacaksa bile piste gidiyor veya kapalı alana gidiyor. İşte böyle kişiler de mağdur oluyor bu algıdan dolayı. Onlara durduruyorsanız diğer araçları da durdurmalısınız.
Bana ne kızıyorsunuz hocam?

Geri
Yukarı