Sosyal Medyada En Gıcık Olduğunuz Şeyler

-29 IQ'lu yorumlar. Profiline girip tipe bakınca zaten yazdıkları mesajla orantılı bir şey ortaya çıkıyor.
Ctlq5yJWYAAU98w.jpg

Sosyal medya başlı başına bir Cringe yuvası olsada, malesef tamamen uzak kalmak çağ itibari ile pek mümkün değil. Facebook hesabımı uzun zaman önce sildim. Instagram-Twitter kullanmıyorum. Genelde Youtube çöplüğünde çok fazla zamanım geçiyor. Saçma sapan içerikle zaman harcamadığım için çok sorun teşkil etmesede, kullanımı azaltmam daha yararlı olabilir. Soruya gelirsek, sosyal medya kullanıp yorumları ve paylaşımları ile cringe krizine girmeme neden olan çocuklardan ve ergenlerden nefret ediyorum. Umarım zamanla bu saçma davranışlarından kurtulabilirler.

1- İnstagram'da ''Gaga Bulut hapishanede öldürüldü. Videosunu izlemek için şu sayfayı takip edin. Yorumlar kapatılmak ve bir süre sonra post silinmek üzere bir kandırmaca yapılır. (Bu arada reklamı yapılacak sayfa gizliye alınır, nedeni bariz.)'' sen o sayfayı takip edersin ve bakarsın onla alakalı hiçbir şey yok. Kendini aptal gibi hissedersin ve daha niceleri.

2- İnstagram'daki iddaa dolandırıcıları. Bir miktar para karşılığında size +100 oran kupon satacaklarını ve garanti tutacağını vaat ederler. İnsanları kandırmak için destelerce para fotoğraflarıyla ''Allah senden razı olsun borçlarımı kapattım.'' gibi paylaşımlar yaparlar. Eminim birçok insan bu şahıslara paralarını kaptırıyor. Dikkatli olmak lazım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı