En Güçlü 50cc Motosiklet

Zaki Gümüş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sigortası, vergisi olmayacak köşede hem fır fır keyif için hem basit ulaşım için hazır duracak bi 50cc motosiklet düşünüyorum. Motoru 50cc olsa bile standart 50cc'lerden güçlü olması iyi olur Motolux-Rossi gibi ama onun tasarımı berbat gagak burunlu bir şey o yüzden hem tipi düzgün hem 50cc olmasına rağmen yokuşta üzmeyecek bi model lazım motosikletin büyük olmasında sıkıntı yok yarar var yeri gelir çift kişi binilir. 50cc bi motordan çok şey istediğimin farkındayım ama benim araştırmalarımın dışında bilmediğim bir model olabilir şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar yazmayı unutmuşum scooter bi model arıyorum vitessiz kullanımı pratik markete, manava gidecek orta askıya poşet torba takılabilecek bi motor.

Dragon 50 alabilirsiniz. Ufak(!) oynamalarla da gayet güçlü bir motor oluyor. Vites tipi de bilindik olan, 1-N-2-3-4 şeklinde. Cup tipi ve scooter gibi CVT benzeri kavramalara çok yanaşmayın, hacim yükseltince bela olabilir o alışkanlıklar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı