En güçlü anime karakteri

1-Adem'in lilith diye bir karısı yok buradan cahil olduğunuzu çıkardım bi kere.
2-Saitama Tanrı'dan daha güçlü animede Tanrı'yı yeniyor.
Lilith ve Adem diye arastirarak bulabilirsiniz, bir suru kaynak var. Saitama'nin evrenindeki Tanri ile Evangelion evrenindeki Tanri ayni degil. Lilith tum evrene hukum ediyor ve istedigi her seyi gerceklestirebiliyor. Olmeden once dusuncesi ile bile Saitama'nin ruhunu alabilir. Animeler tamamen insan hayali uzerine oldugu icin bence bunun uzerine tartismamiz sacma olur.

TaizaiC_22_3.jpg

Escanor sinirli.

Ben çocukken izlediğim çizgi filmlerin anime olduğunu (ya da olmadığını) büyüyünce öğrendim ama büyüyünce de çok az anime (ya da çizgi film) izlemediğimi fark ettim. Maksat görsel şölen çıksın ortaya iki üç resim atabilirim:

Kai
Masaüstü : Kai Hiwatari, Beyblade G revolution, kai beyblade 3500x2800 -  Francazo - 1864787 - Masaüstü arka plan hd - WallHere

Yoh Asakura
Artfx J Anime Shaman King Yoh Asakura PVC Action Figure 2019 Yeni 18 cm  Anime figürleri Model Oyuncaklar Koleksiyonu Bebek Hediye| | - AliExpress

Avatar Roku | Avatar airbender, Avatar legend of aang, Avatar the last  airbender

Lilith ve adem diye arastirarak bulabilirsiniz, bir suru kaynak var. Saitama'nin evrenindeki tanri ile evangeliyorn evrenindeki tanri ayni degil. Lilith tum evrene hukum ediyor ve istedigi her seyi gerceklestirebiliyor. Olmeden once dusuncesi ile bile Saitama'nin ruhunu alabilir. Animeler tamamen insan hayali uzerine oldugu için bence bunun uzerine tartismamiz sacma olur.

Lilith diye bir şey yok cahilce konuşma yazıyor Google'ye ne çıkarsa inanıyor. Senin dinin ne kardeşim? Hristiyan mısın o zaman inanmanda bir şey diyemem ama müslümansan ve böyle diyorsan kusura bakma cahilin cahili olabilirsin.

Çok severim Roku'yu gerçekten :)

Tabi roku olmasa aang hiçti hatırlar mısın bilmem roku ile buluşma dönemi gelince roku kapının oradaki adamlari yerle bir etmisti aangle birlesip.

Çok severim Roku'yu gerçekten :)

Kai'de biliyorum ama diğerini bilmiyorum maalesef beybladeci değil mi ya :d 98'lisiniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı