En güçlü anime karakteri

Merhaba, ben kendime göre en güçlü anime karakteri listemi Power levelleriyle hazırladım 0 fanboyluk tamamen mantıkla düşündüm lakin tüm karakterleri tanımam imkansız genel olarak listelerde sadece başroller oluyor biraz dışına çıkmaya çalıştım :).Liste şu şekilde:

1-saitama

Eki Görüntüle 658152

Power Level=
999 googolplexian X 999 googolplexian.

2-son goku

Eki Görüntüle 658157

Power Level= 1.000.000.000.000.000.

3-vegeta

Eki Görüntüle 658167

Power Level= 1.000.000.000.000.

4-boros.

Eki Görüntüle 658170

Power Level=1.000.000.000.

5-yhwach

Eki Görüntüle 658180

Power Level=1.000.000.

6-kurosaki ichigo

Eki Görüntüle 658181

Power Level= 930.000.

7- Naruto uzumaki

Eki Görüntüle 658184

Power Level= 910.000.

8-Eren jeager

Eki Görüntüle 658185

Power Level=830.000.

Evet benim sıralamam bu şekildeydi sizde yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz he bu arada Eren'e eee deve dönüştüde ne oldu diyecek arkadaşlar. Manga okuyun :).

Ve bu yazdıklarının hiçbiri ilk 50'ye girememesi ve Eren ne alaka aw
Goku>saiitama neg diff

Ayrı evrenlerden karakterlerin karşılaştırılması saçma kanımca.

Tier neden yapıldı sanıyosun

Power leveller gerçek değil kanka manga ichigo yhwach dışında listedeki herkesi alır saitama en güçlü anime karakterleri içinde ilk 10.000'e bile giremez listede 1 tane boundless karakter bile yok

Hayır farklı evrenleri karşılaştırmak saçma değil tier System'i bu yüzden var
En basitinden goku base formunda sonsuz opm verseyi alabilir

İsmini yüzünü bilmediği birisini nasıl öldürücke saitamanın soy ismini biliyor musun?

Goku>saitama neg diff

Lilith diye bir şey yok cahilce konuşma yazıyor Google'a ne çıkarsa inanıyor. Senin dinin ne kardeşim? Hristiyan mısın o zaman inanmanda bir şey diyemem ama müslümansan ve böyle diyorsan kusura bakma cahilin cahili olabilirsin.

Tabii roku olmasa aang hiçti hatırlar mısın bilmem roku ile buluşma dönemi gelince roku kapının oradaki adamlari yerle bir etmisti aangle birlesip.

Kai'de biliyorum ama diğerini bilmiyorum maalesef beybladeci değil mi ya :d 98'lisiniz sanırım.

Hocam öyle konularda geziniyordumda mesajınızı gördüm. Şimdi lilith yok çünkü siz müslümansınız ama goku güçlüdür çünkü goku tanrı gibi ve güçlü o zaman siz Goku'ya mı iman ediyorsunuz hocam? Ne kadar saçma bir rettir bu. Konu eski umarım büyümüşsünüzdür.

Arkadaş biraz haklı mesela yagami light Saitama'yı hatta tüm karakterleri öldürebilir

Bu biraz hatalı:
Hajun: Tanrı
Featherine: Plot manüplasyonu
Anos: Ölümsüz
Rimuru: Ölümsüz ( LN True Dragon Form)
Akuto: 0^inf
Daha sayayım mı?

Merhaba, ben kendime göre en güçlü anime karakteri listemi Power levelleriyle hazırladım 0 fanboyluk tamamen mantıkla düşündüm lakin tüm karakterleri tanımam imkansız genel olarak listelerde sadece başroller oluyor biraz dışına çıkmaya çalıştım :).Liste şu şekilde:

1-Saitama

Eki Görüntüle 658152

Power Level=
999 googolplexian X 999 googolplexian.

2-son goku

Eki Görüntüle 658157

Power Level= 1.000.000.000.000.000.

3-vegeta

Eki Görüntüle 658167

Power Level= 1.000.000.000.000.

4-boros.

Eki Görüntüle 658170

Power Level=1.000.000.000.

5-yhwach

Eki Görüntüle 658180

Power Level=1.000.000.

6-kurosaki ichigo

Eki Görüntüle 658181

Power Level= 930.000.

7- Naruto uzumaki

Eki Görüntüle 658184

Power Level= 910.000.

8-Eren jeager

Eki Görüntüle 658185

Power Level=830.000.

Evet benim sıralamam bu şekildeydi sizde yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz he bu arada Eren'e eee deve dönüştüde ne oldu diyecek arkadaşlar. Manga okuyun :).

Komik bir şaka:
Akuto.
Hajun.
Featherine.
Kajiri
Creator.
Anti Spiral.
Truth.
Rimuru.
Anos
Amura.
Veldanava.
Zinnia
>>>>
Senin tier listin.
Fanboy değilim demişsin ama yazdıkların fanboy olduğunu gösteriyor.

Hocam bu tierlere nereden bakabiliriz? Sitesi vs. var mı?

Site hatalı kendin hesapla.

Itachi iyi biri ama güçlü değil.

Son düzenleme:
Tanjiro kamado.
Satoru gojo.
Rimuru tempest.
Izuku Midori'ya.
All might.

Gojo ilk 5K ve tanjiro ilk 10k ya giremez rimuru ln de bile 1C tier bir sürü boundless karakter varken rimuru hiçbir şey ayrıca my Hero academia karakterlerinin hiçbiri ilk 10k ya giremez.

Yagami'nin kullandigi sey kendi gucu degil, bir kitaptan ibaret. Herhangi bir kavgaya sokuldugunda buyuk ihtimalle Slice of Life karakterlerinden bile tek yer.
Karakteleri bir arenaya soksak ve 1v1 attıracak olsak haklısın ama bu karaktelerin hepsini aynı evrene koyup birbirlerini tanımadan öldürmelerini söylersek Light rahat bir şekilde ilk 5'e kalabilir.

Listede Anos Voldigoad'ı da görmek isterdim. İblis kral'ın kolaylıkla ölebileceğini zannetmiyorum.

Tanjiro Kamado
Satoru Gojo
Rimuru Tempest
Izuku Midoriya
All Might
Birkaç tane anime izlemişsiniz her konuya o animeleri yazıyorsunuz. Popüler kültüre göre mi belirliyorsunuz karakterlerin güçlerini? Gojo'nun manga'daki anlık durumunu bilsen adını bile anmazsın. Animede de az kalsın Toji tarafından öldürülüyordu. Burada bahsettiğimiz karakterler ölüme hiç yaklaşmamış girdikleri her savaşı çok rahat bir şekilde kazanmış karakterler.

Son düzenleme:
@Iori Yagami izlediğim animelerin karakterlerini belirtiyorum. Bana bu kadar takıp her yazdığım konuya cevap vermenize gerek yok. Umursanmadığınızı daha nasıl belli edebilirim? Neden bu kadar benim görüşlerim sizin zorunuza gidiyor? Engellemem mi gerekiyor?

@Iori Yagami izlediğim animelerin karakterlerini belirtiyorum. Bana bu kadar takıp her yazdığım konuya cevap vermenize gerek yok. Umursanmadığınızı daha nasıl belli edebilirim? Neden bu kadar benim görüşlerim sizin zorunuza gidiyor? Engellemem mi gerekiyor?
Sana taktığımı düşündüren ne? Eleştiriyi kaldıramayacaksanız engelleyebilirsiniz. Bir konuda fikirlerini belirttiysen eleştiri gelebileceğini de hesaba katman gerek.

Bu arada aksine ben sizin bana taktığınızı düşünmüştüm. Her konuma gelip ya gülücük atıyorsun ya da beğenmedim atıyorsunuz. Fakat görmezden geldim bu düşünceyi çünkü buranın bir forum ortamı olduğunu ve herkesin düşünce özgürlüğüne sahip olduğunu istediği şekilde de fikirlerini ve düşüncelerini belirtebileceklerini düşünmüştüm. Lakin siz bunu dile getirdiyseniz ve böyle bir yanılgıya düştüyseniz artık benim de düşüncelerimi ifade etmemin gereği geldi galiba.

Konudan çok sapmamak için mesajınıza neden tepki gösterdiğimi söyleyeyim. Dediğiniz animlerin 6'sının 4'ünü izledim. Şöyle söyleyebilirim ki o tür animeler ne klişeden uzak şeyler ne de OP ana karaktere sahipler. Hepsi popüler kültürün ürünü. Zaten şu son zamanlarda "iblis" temasının da suyunu çıkardılar. Her karakteri iblislerle ilişkilendirmeye çalışan mangakaları sevmiyorum. Ama bu demek değildir ki ben bu animleri sevmiyorum. Aksine severek izlediğim serilerden 4'ü de (MHA hariç). Özellikle "iblis" teması ne kadar izlesem de sıkılmayacağım bir tema. Fakat dediğim gibi ne çok güçlü ana karaktere sahipler ne de marjinal bir yapıya.

@Iori Yagami Tamam sizin anime yelpazeniz geniş olabilir. Benim olduğu kadar ve bildiğim kadarını bilgim dahilinde söyledim. Bilmediğim tanımadığım karakterleri veya animeleri belirtemem. Bunun eleştirilecek bir tarafı yok. Sakin olun ve forumun tadını çıkarın.

Geri
Yukarı