En güçlü anime karakteri

saitama sonradan güçlenebilir ona bir lafım yok (zaten gücünün sınırı da yok) fakat ben şuanki gücüyle saitamaya en güçlü demenize mantık bulamıyorum.Zaten mangalarını vs. okudum bende biliyorum herifin gücünün sınırı olmadığını fakat bizim konumuz şuanki saitama fakat siz ve diğerlerinin hala şuanki saitamaya en güçlü demesi saçma ve mantıksız ( saitama gerçek potansiyelini çıkarırsa işler değişir ama)
Aynen tam potansiyel :D. Karakterin sınırı yok ne potansiyelinden bahsediyoruz.

Arkadaşlar konu tartışmak için değil sohbet amaçlıdır. Çok anime takipçisi değilim fakat bildiğim kadarıyla Son Goku diyorlar.

Giorno giovannanın ger standıdır hocam. Adamın her şeyi sıfıra döndürme gücü var hiçbir şey işlemiyor yapılan eylemi geri alabiliyor ve birini sonsuz ölüme sokma gücü var sonsuza dek beyninde ölmeye devam ediyor. Daha da birinin daha güçlü bir karakter söyleyebileceğini zannetmiyorum

Tamam kanka daha kendi boyutunu aşmayan karakter en güçlü aynen devam.
Bende saitamaya en güçlü demiyorum ama şöyle birşey de var bu adam hiç power up alamadı çünkü ondan güçlüsü halen yok evreninde ama power up alabilirse işler değişir çünkü doğru düzgün bir power up alamadı ama goku mesela bir sürü power up aldığı için ve Saitama hiç alamadığı için goku daha fazla güçlendi o yüzden gokuya güçlü diyorlar fakat saitama da adam akıllı power up alırsa işler değişir

“Şuanlık” akuto diyorum

Bende saitamaya en güçlü demiyorum ama şöyle bir şey de var bu adam hiç Power up alamadı çünkü ondan güçlüsü halen yok evreninde ama Power up alabilirse işler değişir çünkü doğru düzgün bir Power up alamadı ama goku mesela bir sürü Power up aldığı için ve Saitama hiç alamadığı için goku daha fazla güçlendi o yüzden gokuya güçlü diyorlar fakat saitama da adamakıllı Power up alırsa işler değişir

“Şu anlık” akuto diyorum

Hajun > Future Maria ( The Creator ) > FAA > Akuto > Soga
( Muhtemelen budur T.C. > Hajun da olabilir ve tabii ki çoğunun güncelini bilmiyoruz belki DI Habaki bile akutoyu alabilir )

Hajun > future maria ( the creator ) > faa > akuto > soga.
( Muhtemelen budur T.C. > hajun da olabilir ve tabii ki çoğunun güncelini bilmiyoruz belki dı habaki bile akutoyu alabilir )

Akuto sai 0^inf hajunn 0^5 future maria 1A tier featherine 1A tier akuto>hepsi negative diff.

Yeni konular

Geri
Yukarı