En güçlü anime karakteri

Maalesef alamıyor dostum gojo ve sukuna büyük dağ seviyesi Naruto bile büyük gezegen seviyesi. Üstelik Naruto en güçlü bile değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gojo, Naruto'yu alır. Doğrudan Naruto evrenini alamasa da. :D
Saitamayı alabileceği forumu atsana az güleyim
Reddit'te okumuştum, ayrica şöyle bir videoda var. Muhtemelen Saitama alir. One Punch Man izlemediğimi de belirteyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Vallahi ben de kahkaha attım bir gojo 7A saitama high 4A 😂😂
Hocam bir sey soracağim, sizin baktığınız bu verilerin doğruluğu kanitli mi? Doğrudan bağımsız mi?

Gojo, Naruto'yu alır. Doğrudan Naruto evrenini alamasa da. :D
Reddit'te okumuştum, ayrica şöyle bir videoda var.

Hocam bir şey soracağim, sizin baktığınız bu verilerin doğruluğu kanitli mi? Doğrudan bağımsız mi?

Evet dostum bu veriler kesin ve doğruluğu sorgulanamaz, ayrıca attığın video fan yapımı yani geçerli değil tabii eğer opm ya da jujutsu kaisen yazarı tarafından yapılmadı ise.

Bak başta ne yazmışım. Sorunun cevabına ulaşmak mümkün değildir. Farklı evrenler, farklı fizik kuralları vb.

Alakası yok bu yüzden tier diye bir sistem var ichigo high 4C tieri ile ilk 300'e giremez.

Bruh ichigo ilk 150 de bile değil bir de kesinlikle demişsin.
Hocam nereden bakiyorsunuz bir link paylasabilir misiniz?
Evet dostum bu veriler kesin ve doğruluğu sorgulanamaz, ayrıca attığın video fan yapımı yani geçerli değil tabii eğer opm ya da jujutsu kaisen yazarı tarafından yapılmadı ise.
Tamamda nasil kesin, doğruluğunu sorguluyorum şu an. Nasil kanitlanabilir ki.

Ayrica Naruto'nun bir sürü formu var, sarı formunu bilmiyorum ama diğer formlarini Gojo'nun tekliyeceği aşikâr.

Alakası yok bu yüzden tier diye bir sistem var ichigo high 4C tieri ile ilk 300'e giremez.

Hocam size göre FC de en güçlü karakter kimdir?

Saitama nasıl high 4-a la ha kanıtlı tierını mı diyorsun mangadaki yıldız olayını tamamını düşünürsek muhtemelen 3-a -3-b seviyesindedir.

Ben kendim 3B alıyorum çünkü garou ile vssinde milyonlarca yıldız yok oldu ama henüz bunun tierlendirmesi yapılmadığı için high 4A alıyorum.

Hocam nereden bakiyorsunuz bir link paylasabilir misiniz?
Tamamda nasıl kesin, doğruluğunu sorguluyorum şu an. Nasil kanitlanabilir ki.

Ayrica Naruto'nun bir sürü formu var, sarı formunu bilmiyorum ama diğer formlarini Gojo'nun tekliyeceği aşikâr.

En güçlü güncel formu ele alınır ki zaten ne animeyi ne mangayı alıyorlar ln Naruto diye girerler konuya.

Bir önemi yok. Kanıtlanamaz.

Geri
Yukarı