En güçlü kurgusal karakter kimdir?

@Rouly insanlar Pre Retcon Beyonder'ı anlamıyor. Kendisi tüm Marvel çoklu evreninden milyonlarca kat daha güçlü. Hatta öyle ki kendisine yazarların boyun egdigi bir bölüm bile var.
main-qimg-a607af8e6d9d87a67f9a7bd500876581-lq.jpeg
main-qimg-1969437993ae9a2ed571a7293886bd99-lq.jpeg

Saf güç olarak Lucifer'ı aşıyor. Lakin kendisinin zeki olmadığı da doğru. Lucifer onu manipule edebilir ama saf guc olarak kapışması mümkün değil.
Kendisinin Beyond'dan geldiğini unutmamak gerekiyor. Yani kendisi One Above All tarafından yaratılmadı ve Living Tribunal'ın hükmünde değil.
Lucifer ve Beyonder güçleri sonsuz olarak tasvir edilen varliklar yani bu çıkmaza da düşebilir. Her şeye kadir iki varlık arasindaki savaş. Bence çıkmaza giriyor. Doom'un Beyonder'ın güçlerini çaldığı da doğru. Victor von Doom ikisinden de daha zeki. Benim en sempati duyduğum Marvel karakterlerinden bir tanesi. God Doom versiyonu Beyonders ırkının gücüne sahip yani onun da gücünün sınırsız olduğu doğru. Ama güçleri Molecule Man'in kontrolünde olduğu için o listeye giremiyor.

@Rouly insanlar Pre Retcon Beyonder'ı anlamıyor. Kendisi tüm Marvel çoklu evreninden milyonlarca kat daha güçlü. Hatta öyle ki kendisine yazarların boyun egdigi bir bölüm bile var.
Eki Görüntüle 1845516Eki Görüntüle 1845517
Saf güç olarak Lucifer'ı aşıyor. Lakin kendisinin zeki olmadığı da doğru. Lucifer onu manipule edebilir ama saf guc olarak kapışması mümkün değil.
Kendisinin Beyond'dan geldiğini unutmamak gerekiyor. Yani kendisi One Above All tarafından yaratılmadı ve Living Tribunal'ın hükmünde değil.
Lucifer ve Beyonder güçleri sonsuz olarak tasvir edilen varliklar yani bu çıkmaza da düşebilir. Her şeye kadir iki varlık arasindaki savaş. Bence çıkmaza giriyor. Doom'un Beyonder'ın güçlerini çaldığı da doğru. Victor von Doom ikisinden de daha zeki. Benim en sempati duyduğum Marvel karakterlerinden bir tanesi. God Doom versiyonu Beyonders ırkının gücüne sahip yani onun da gücünün sınırsız olduğu doğru. Ama güçleri Molecule Man'in kontrolünde olduğu için o listeye giremiyor.
God emperor doom listeye girebilir demedim zaten giremez beyondersin güçleri molekül adamda güç akışını o kontrol ediyor doom sadece gücü kullanan kişi ve gücününde sınırı var kendi kurduğu itopyada kusurlu olan tek kişi kendisi oldu güçlerine rağmen yüzünü düzeltemedi oysa secret wars'ın sonunda yüzü düzeltilmişti.

God Doom neredeyse sonsuz güce sahip aslında. Yüz düzeltme mevzusunu ilk defa sizden duyuyorum.
Milyonlarca Beyonder'ın gücüne sahipken nasıl yüzü düzelmiyor? @Rouly
Psikolojik sorunları ile alakalı diye biliyorum çünkü finalde Reed Richards yani mister fantastic doom'un güclerini alınca doom'un suratınıda düzelmişti

Rick Sanchez olabilir ama Zeus'dan dayak yemişliği vardır.
Bahsettiğim güç düzeyi evrenleri tek hareketi ile silip çoklu everenlerde söz sahibi olan varlıklar genel olarak rick listeye giremez

Henüz kimse I AM THAT I AM'dan veya self reference engineden güçlü bir isim söylemedi

Kendiside bir kurgusal karakter ve sıradan bir insan imkansız

Kratos. Ölüp ölüp diriliyor...
Bahsi geçen karakterler veya varlıklar içinde karınca bile olamaz ama hiç yoktan iyidir

Son düzenleme:
Auren the absolute, Hyperman, Scp 3812 , Dr.jack bright veya Scarlet king fakat dersen bunlarin arasindan en guclusu kimdir diye Auren derim tabi bu yazdiklarimin hepsi tier sistemlerinde H1A, Boundless diye geciyor

Auren the absolute, Hyperman, Scp 3812 , Dr.jack bright veya Scarlet king fakat dersen bunlarin arasindan en guclusu kimdir diye Auren derim tabi bu yazdiklarimin hepsi tier sistemlerinde H1A, Boundless diye geciyor
Brothers death de var
(Yazmayi unuttum Dc nin Writer var )

Brothers death de var
(Yazmayi unuttum Dc nin Writer var )
Auren the absolute yazdığın diğerlerini alır ama sanırım fictionda self reference engine ve i am that i am en güçlüleri çünkü uzun zamandır bakıyorum onlardan güçlüsü yok
1. Self reference engine
2. I AM THAT I AM
Devamı kesin değil

Yeni konular

Geri
Yukarı