En hızlı torrent programı nedir?

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
Torrent bir şey indirmem gerekli fakat uTorrent'te bayağı bir kaç ayar yaptım bayağı hızlansa da yine de indirme hızı yeterli gelmiyor. En hızlı torrent programı nedir?

Torrent bir şey indirmem gerekli fakat uTorrent'te bayağı bir kaç ayar yaptım bayağı hızlansa da yine de indirme hızı yeterli gelmiyor. En hızlı torrent programı nedir?
Bittorrent şaşmam ama Utorrentsiz yapamam hocam. İnternet hızınız kaç acaba belki ondandır. Ama yine de Bittorrent deneyin derim.

Torrent programı ile alakası olmayabilir. İndireceğin dosyayı internete yükleyen yok ise yavaş iner.

Torrent bir şey indirmem gerekli fakat UTorrent'te bayağı birkaç ayar yaptım bayağı hızlansa da yine de indirme hızı yeterli gelmiyor. En hızlı Torrent programı nedir?

Torrent'ten indirme hızı dosyayı indirdiğiniz sunucunun hızına bağlı diye biliyorum. Program değiştirseniz de çözüm alamayabilirsiniz.

İnternet hızıma bakmadım fakat internetimi bana sorarsanız gayet iyi. BitTorrent indirip deneyeceğim.

Hocam herkese göre kendi interneti iyi. Ama internet hızı fark yaratır. 50Mbps internet ile 5Mbps hızında Torrent kullanırken şu an 100Mbps internet ile şu an en az 12.6Mbps indirme hızından düşmüyorum. Ondan sormuştum :).

Hocam herkese göre kendi interneti iyi. Ama internet hızı fark yaratır. 50Mbps internet ile 5Mbps hızında Torrent kullanırken şu an 100Mbps internet ile şu an en az 12.6Mbps indirme hızından düşmüyorum. Ondan sormuştum :).
Peki Bittorrent ile qBittorrent'in farkı nedir?

Geri
Yukarı