En hızlı Windows sürümü nedir?

Windows 10'un LTSC 21H2 sürümünü kullanıyorum, bence gayet hızlı.
İşlemci: AMD A4-5000 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.50 GHz
RAM: 6,00 GB
7200 RPM HDD

Hocam aktifleştirmeyi nasıl yaptınız? 1809 LTSC kullanıyorum aktifleştirme konusunda problem yaşıyorum. 21h2 sürümüne geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Windows sürümleri ve döneminin donanımını göz önünde bulundurursak Windows 3.1 denebilir, neredeyse her donanımda hızlı çalışır. Daha güncel veya güncele yakın bir cevap vermek gerekirse Windows XP bundan 7-8 yıl öncesinin donanımına kadar neredeyse her donanımda çalışabiliyor ve genel olarak yakın 20 yılın bütün sistemlerinde memnun eden performans sunabiliyor. Güncele yaklaşırsak NT 6.1'i kullanan Thin PC'yi öne atmak gerekir ancak ne yine de DOS döneminin ilk 3 sürümüne yaklaşan yoktur diye düşünüyorum.

Hocam aktifleştirmeyi nasıl yaptınız? 1809 LTSC kullanıyorum aktifleştirme konusunda problem yaşıyorum. 21h2 sürümüne geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
Link bu sayfadaki (LTSC de etkinleştirme işlemi kalıcı olmuyor bu sayede bu engeli aşıyorum.) işlemleri yaptıktan kms yöntemi ile yaptım.

AMD A4-4000 1.5GHz işlemci 6GB 7200RPM HDD ile mutluyum office programları ve internette gezinmek amaçlı kullanıyorum. Normal Windows 10 ve 11 sürümlerinide denedim gayet iyi çalışıyor mutluyum.

Daha öncesinde 1809 ve 20H2 LTSC sürümlerinide kullandım. Uygulama desteği için 21H2 ye geçtim çok aşırı bir fark yok gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı