En ideal ve uzun yıllar götürecek telefon önerisi

Makaleler
44
Başlıkta belirttiğim gibi uzun yıllar götürecek bir marka arıyorum. Apple ürünleri haricinde olsun.

iPhone çok pahalı. Onu es geçiyorum.

Bana göre Samsung ama yine de sizin fikirlerinizi almak istedim.

Benim telefon iş görür mü? Aldım bir kere, yapacak bir şey yok.

Ayrıca, kurstan eve geliyorum ve hiç bilgisayar açasım gelmiyor. PC zaten çok yavaş. Ve verilerimi telefonda tutmak istiyorum. Fotoğraf, video ve PDF dokümanları var. Bunları zaten telefonda saklıyorum. Yedekleme yapmak için uğraşmıyorum. Acaba telefon yeter mi? Şu anlık bilgisayar hiçbir işime yaramıyor.

Hocam böyle markalar büyük problemler yaratabilir. Uzun vadede elinizde patlayabilir. Bütçeniz ne kadar?

Başlıkta belirttiğim gibi uzun yıllar götürecek bir marka arıyorum. Apple ürünleri haricinde olsun.

iPhone çok pahalı. Onu es geçiyorum.

Bana göre Samsung ama yine de sizin fikirlerinizi almak istedim.

Benim telefon iş görür mü? Aldım bir kere, yapacak bir şey yok.

Ayrıca, kurstan eve geliyorum ve hiç bilgisayar açasım gelmiyor. PC zaten çok yavaş. Ve verilerimi telefonda tutmak istiyorum. Fotoğraf, video ve PDF dokümanları var. Bunları zaten telefonda saklıyorum. Yedekleme yapmak için uğraşmıyorum. Acaba telefon yeter mi? Şu anlık bilgisayar hiçbir işime yaramıyor.
Ben Samsung milliyeçisiyim arkadaş. Alacaksan Samsung al.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23 Ultra önerebilirim çok sağlam ve donanımlı bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Hocam direk amiral gemisi Samsung'la kapı açtınız. Önce bütçe belirlesek daha iyi olmaz mıydı? Şahsen bende S23 Ultra isterim uzun süre kullanırım ama bütçem el vermiyor :D

Eğer 10 bin bandına çıkabilirseniz net önereceğim telefon A34 olur. Rakipleri elbet çıkar ama Samsung uzun yıllar telefonunda donma sorununu kesiyor. Çok büyük oyun performansı sunmuyor fakat istediğiniz kriter uzun yıllar götürmesi olduğu için Apple da çok pahalı dediğiniz için gene en mantıklı seçenek Samsung oluyor. Samsung'un bu sene çıkan modellerinin F/P olarak da uzun yıllar götürebilecek olması gayet güzel. 4 yıl güncelleme garantisi 5 yıl güvenlik güncellemesi sözü veriyor bu bence gayet başarılı ve One UI 6.0 ile ciddi değişikliklere gidildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı